Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Čības, zeķes

Rindā
 • Kārtot pēc
 • Nosaukuma
 • Datuma
 • Lielākās atlaides
 • Zemākās cenas
 • Lielākās cenas
Filtri
Kategorijā
 • Čības sievietēm
 • Čības vīriešiem
 • Čības meitenēm
 • Čības pusaudžiem
 • Vilnas zābaciņi zīdaiņiem un bērniem
 • Zeķubikses
Čības izmērs
Rādīt: 24 48 72 96

Izskatīgs pidžamas komplekts, kurā justies ērti un stilīgi, ir ļoti svarīgs - kādēļ gan nepadomāt arī par čībām, kuras iederās šajā komplektā? Pandēmijas laikā, ērts, nepiespiests apģērbs bija kļuvis par lielu trendu, kurš saglabājies līdz šodienai. Runājot par apavu tendencēm, modes pasaulē liela nozīme ir čībām un iešļūcenēm. Čības un iešļūcenes ir kļuvušas par slavenību stila un ielu modes pamatu.

Iespējams, jūs jau esat iegādājušies kādu jauku čību pāri, bet tie, kas vēl nav palutinājuši sevi un savas pēdas ar siltām un mājīgām čībām, varētu apsvērt iespēju iegādāties vienu no mūsu piedāvājumā esošajām čībām. Tavssapnis.lv ir pieejamas krāsainas, modīgas čības ikvienam mājiniekam vai viesim.

Kā būtu ar šo grezno un modīgo pāri, kādai gaumīgai sievietei, kurai patīk mājās izskatīties īpaši gardi? https://tavssapnis.lv/katalogs/sieviesu-cibas-ar-kazoku-9/?item=43277
Šīs lašu krāsas čībiņas noteikti izskatīsies skaisti ar kādu melnu kleitiņu vai saplēstām džinšam un topiņu. P.s. noteikti piestāvēs kāda kājas sprādzīte.

Vasarā noteikti skaisti izskatīsies čības ar pūku. Šīs noteikti iespējams vilkt arī ārpus mājas, kā modīgu aksesuāru papildinājumu, apvienojot ar kādu jauku kleitu vai šortiņiem https://tavssapnis.lv/katalogs/?search=sievie%C5%A1u+%C4%8D%C4%ABbas+ar+ka%C5%BEok%C4%81du

Ja tomēr augstāk minētie sieviešu čību pāri sķiet par krāšņu, tad noteikti jāaplūko kas vienkāršāks. Šīs amizantās un ērtās sieviešu čības ir lieliski piemērotas gan pusaudzēm, gan sievietēm, kuras mājās vēlās valkāt ko vienkāršāku, bet tajā pat laikā, vēlās justies gaumīgi https://tavssapnis.lv/katalogs/sieviesu-cibas-13/?item=43198 (Pieejamas arī tumši zilā un melā krāsā).

Labākie mājas apavi ir tādi, ar kuriem iespējams ātri izskriet ārā. Lai arī kādiem mērķiem jūs izmantotu čības, jums vienmēr jābūt drošiem, ka tās nodrošinās komfortu. Ja jums ir jāskrien un jāiznes atkritumi vai jāizved suns pagalmā, vislabākie mājas apavi šim nolūkam ir čības ar gumijas zoli, vai uz korķa bāzes veidotu zoli, lai tās varētu viegli noslaucīt. Biezāka zole nozīmē arī to, ka tās stabili turēsies uz pēdām.

Ja meklējat jaunu čību pāri savai omei, tad labākie mājas apavi būs tādi, kas palīdzēs uzturēt viņas kājas siltas visas dienas garumā, kā būtu ar šiem? https://tavssapnis.lv/katalogs/sieviesu-cibas-ar-kazoku-7/?item=43212
Čības iekšpuse ir polsterēta ar mākslīgo kažokādu, pie papēža ir vēl nedaudz polsterējuma. Zole: spēcīga, apvilkta, ērti pieguļ pēdai. Tas nodrošinās stingru pēdu balstu.

Labāko mājas apavu izvēle ir ļoti svarīga, lai jūs mājās justos ērti un omulīgi. Šīs ir tikai dažas čības, kuras paspējām jums parādīt. Mūsu klāstā atradīsies čības gan vīriešiem, bērniem, jaunieniešiem, gan sievietēm- visiem gadījumiem, sākot no darba mājās un beidzot ar aukstākajiem ziemas mēnešiem. :)