Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Aizkaru lentes

Aizkari skaisti krīt lejā? Tas ir savelkošo lenšu nopelns! Pie mums atradīsiet dažādus no tām. Izvēlieties jau tagad un izbaudiet māju jaukumu katru dienu!

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Filtri
Paskirtis
Saraušanās
Rādīt: 24 48 72 96

Viegli un vējaini aizkari var patiesi radīt mājīguma sajūtu. Tie sniedz arī virkni priekšrocību - pasargā no ziņkārīgiem skatieniem, pārāk spēcīgas saules vai aukstuma un uzlabo telpas akustiku. Aizkari un drapērijas var būt izgatavoti no gandrīz jebkura veida tekstilmateriāla, un tos var izstrādāt atbilstoši pēc jebkuras telpas un jebkurā stilā. Atklājiet audumu radošo potenciālu!

Aizkaru lentes

Aizkaru lentes nodrošina, ka aizkari krīt perfekti, tieši tā, kā vēlaties. Augstās kvalitātes standarts, plašais dekoratīvo lentu un fiksāciju klāsts, nodrošina vieglu montāžu. Vienlaikus tās ir viegli kopjamas, tās var viegli mazgāt un gludināt. Mūsu aizkaru lentu kolekcijā ir vairākas variācijas, kas sniedz jums pilnīgu dizaina brīvību.

Lente - noteicošā aizkaru kritumā

Aizkaru lenti, ko bieži dēvē arī par drapēriju lenti, izmanto, lai noturētu aizkaru vai drapēriju augšējo ieloku vietā. Savelkošās lentes ir iecienītas audumiem, jo tās veido mīkstus, dekoratīvus ielokus un nodrošina, ka tie karājas brīvi. Tās ir ideāli piemērotas rakstainiem aizkariem un dekoratīviem audumiem. Šeit ir daži no piemēriem mūsu klāstā:

Viļņu tipa lentes nodrošina ļoti modernu dekorēšanas veidu, pateicoties viļņainajam loku veidam. Modernās lentes ir piemērotas gandrīz visiem audumiem (vienkrāsainiem, viscaur vai horizontālu svītru auduma izstrādājumiem). Šāda tipa aizkari rada labu aptumšošanas efektu (ja aizkari sniedzās no grīdas līdz griestiem) un aizkarus atvelkot atpakaļ, tie aizņem mazāk vietas.

Zīmuļtipa lentes nodrošina elegantus un precīzus lokus. Pateicoties vertikāli patīkamām un noapaļotām ielocēm, zīmuļtipa lentes ir ideāla izvēle daudziem dekorēšanas veidiem. Šīs ir vienas no populārākajām lentēm, jo tās sniedz visekonomiskāko aizkaru risinājumu (aizkaru izgatavošana prasa vismazāk laika).

Dubultā vai trīskāršā pinuma lentes jūsu aizkariem piešķirs modernu, pastāvīgu ieloku. Šāds aizkaru locījums rada skaistu, elegantu izskatu, kas vienlīdz labi iederēsies gan modernā, gan tradicionālā vidē. Neraugoties uz to, ka šāda tipa aizkara veidošana prasa daudz auduma, jo savākšanas procesā tiek izmantota ielocēm raksturīgā koncertīna (savilkšanas) darbība, atvelkot šos aizkarus, tie neaizņem pārāk daudz vietas.

Iesakām izpētīt mūsu aizkaru lentu klāstu un padomāt par to, kādu noskaņu jūs vēlētos radīt telpā. Aizkariem ir nozīme. Mums ir viss (tai skaitā, audumi un šūšanas piederumi), kas nepieciešams jūsu ideālajiem aizkariem!