Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Porolons

Porolons : Augstas kvalitātes | Sertificēts | Ražots Lietuvā

Praktiska produkcija, kas atbilst augstiem standartiem. Porolons, kuru daudzpusību un kvalitāti ir novērtējuši daudzi pircēji.

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Filtri
Biezums
Rādīt: 24 48 72 96

Porolons pirmo reizi tika izgatavots Vācijā jau 1937. gadā. Tomēr Eiropā elastīgo putupoliuretānu komerciālā ražošana tika uzsākta 1954. gadā. NASA (Ziemeļamerikas Kosmosa aģentūra), 1966. gadā pirmā sāka izstrādāt "atmiņas putas" (memory foam), un pēdējo gadu laikā, tās ir kļuvušas populārākas izmantošanai mīkstajās mēbelēs. Tikai dažu gadu laikā poliuretāna putas kļuva par mēbeļu polsterējuma un automašīnu sēdekļu apdares materiālu, lielākoties aizstājot tradicionālākos pildījumus, piemēram, dzīvnieku matšķiedru, jo tās bija lētākas un ātrāk apstrādājamas. Sīkāk lasīt šeit: https://signatureupholstery.co.uk/history-of-upholstery-foam-usage/

Mīkstināšanas putas, ko sauc par porolonu, ir elastīgu poliuretāna putu grupa ar dažādu blīvumu un stingrību, un tādējādi arī pielietojumu. Tas ir arī ideāls izolators, kas radies polikarbamāta darbības rezultātā ar ūdeni un tam sekojošas dekarboksilēšanās. Šajā reakcijā, atkarībā no izmantotajiem polioliem, putas iegūst savas īpašības. Poliuretāna putas visbiežāk pārdod loksnēs (arī ruļļos), kas ļauj ekonomiski izmantot materiālu un efektīvi transportēt. Mīkstinošās putas ir pamatmateriāls, ko izmanto mīksto mēbeļu, durvju polsterējumu, automašīnu polsterējumu vai atsevišķu matraču ražošanā.

Svarīgākais polsterēšanas putu parametrs ir to blīvums. Tas ir tas, kas nosaka to cietību. Jo lielāks blīvums, jo augstāka to kvalitāte un izturība pret deformāciju. Pērkot polsterēšanas putas, ir vērts pievērst uzmanību to marķējumam.

Mūsdienu mājas un biroji bez poliuretāniem būtu daudz neērtāki. Elastīgās poliuretāna putas ir mīkstas, taču tās nodrošina labu atbalstu, ir izturīgas un saglabā formu. Tās kalpo kā lielisks un drošs pildījuma materiāls dīvāniem, gultu matračiem. To daudzpusība ļauj dizaineriem izmantot visu savu iztēli, radot jaunus produktus.

Poliuretāna putas pielāgojas ķermeņa kontūrām un atbalsta tās. Atmiņas putas (memory foam) ir populārs poliuretāna veids, kas pielāgojas cilvēka ķermeņa formai, nodrošinot mierīgu miegu. To plaši izmanto slimnīcās, kur tas palīdz novērst izgulējumu rašanos cilvēkiem, kuri ilgstoši ir piesaistīti pie gultas.

Poliuretāna putu polsterējuma trūkumi

Mēbes ar poliuretāna putu polsterējumu parasti ir dārgākas, jo nepieciešamas iekārtas, kas ražo salīdzioši maz vienību, kas līdz ar to, sadārdzina šo procesu.

Poliuretāna putu polsterējuma priekšrocības

Poliuretāna putupoliuretāna priekšrocības ir daudzpusība, funkcionalitāte, izturība un elastība. Mūsu piedāvājumā pieejami dažāda biezuma poroloni (3 - 6cm). Putas nav kaitīgas veselībai (bez freona) un ir anti alerģiskas; ražotas Lietuvā un atbilst visām starptautiskajām kvalitātes prasībām. Ieskaties: https://tavssapnis.lv/katalogs/porolona-biezums-ir-5-cm/?item=1131