Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Segas bērniem

Segas, kas priecē ar augsto kvalitāti. TavsSapnis.lv nodrošina to, kas palīdz Jūsu mazulim labi gulēt un ir draudzīgs mazā cilvēciņa veselībai.

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Filtri
Kategorijā
  • Segas mazuļiem 60x70cm
  • Segas mazuļiem 90x120cm
  • Segas mazuļiem 100x135cm
  • Segas mazuļiem 110x140cm
Segas sastāvs
Rādīt: 24 48 72 96

Sega ir būtiska mājokļa aprīkojuma sastāvdaļa, un vissvarīgākais ir tas, ka tā pasargā mūs no aukstuma. Ja runa ir par mūsu bērniem, mums ir jāparūpējās par to, lai viņiem būtu vislabākā sega, tāpēc tavssapnis.lv bērnu segas ir izgatavotas no augstākās kvalitātes kokvilnas, dažāda tipa vilnām un bambusa, kuri garantē izcilu izturību un vieglu kopšanu.

Dāviniet savam bērnam mājīgu un ērtu miegu.
Visiem ir zināms, ka bērnam ir nepieciešams pilnvērtīgs miegs, lai viņš garīgi un fiziski attīstītos. Paturot šo prātā, ir svarīgi, lai bērnam būtu patīkama, mīksta sega, kura nekairinās viņa maigo ādu un palīdzēs rast mierīgu nakts mieru.

Lai atvieglotu bērnu un zīdaiņu segu pirkšanu tiešsaistē, Tavssapnis.lv piedāvā plašu kolekciju ar dažādu faktūru un materiālu klāstu. Mēs piedāvājam mīkstas bērnu segas, dažādos izmēros: 100x135 (populārākais izmērs), 100x140, kā arī daudz mazākus. Turklāt, paildus šīm segām, jūs varat iegadāties krāsainus pārvalkus, kas piedos dzirksti interjaram istabā. Neatkarīgi no tā, vai meklējat segas zēniem vai meitenēm, esam pārliecināti, ka pie mums atradīsiet piemērotāko.

Pircēja ceļvedis


Izvēlieties pareizo izmēru
Pirmkārt, iepērkoties tiešsaitē, jāizvēlas piemērots segas izmērs, kas pilnībā sader ar matračiem. Neatkarīgi no tā, vai bērniem ir vienguļamā vai divguļamā gulta, vai jūs meklējat segu mazuļiem vai skolas vecuma bērniem, nosakiet izmēru un pēc tam, attiecīgi iegādājaties segu.

Izvēlieties pareizo audumu
Šis ir vissvarīgākais kritērijs, kas jums jāievēro, iegādājoties segu mazulim. Jums jābūt pārliecinātam, ka bērnu gultas segas izgatavošanai izmantotais materiāls ir veidots no mīksta un elpojoša auduma, kas nodrošina pareizu gaisa cirkulāciju. Šajā ziņā vislabākā izvēle ir bērnu kokvilnas segas.

Izvēlieties krāsu un rakstu
Bērniem patīk košas krāsas un faktūras, taču izvēlēties viņiem piemērotu segu var būt sarežģīti. Ja vēlaties iekārtot sava bērna guļamistabu, tad piesardzīga krāsu un faktūru izvēle ir panākumu atslēga. Tāpēc izvēlieties tādas, kas pilnībā iederas viņu guļamistabas tēmā un kuras vizuāli dievina ikviens. Lai gan mūsu interneta veikalā nav plašs raibo segu klāsts, mēs to kopensējam ar krāsainu un interesantu gultas veļu.

Ko vēl piedāvā Tavssapnis.lv?

Mēs, Tavssapnis.lv, ļoti rūpējamies par klientu apmierinātību, tāpēc mūsu piedāvājumā esošās bērnu segas ir austas no augstākās kvalitātes auduma. Tas nodrošina jūsu mazuļiem neiedomājami ērtu un mierīgu miega pieredzi.

Budžetam draudzīga iepirkšanās - neskatoties uz plašo bērnu segu kolekciju tiešsaistē, produkti ir atlasīti tā, lai tie atbilstu katra klienta pieejamam budžetam. Papildus tam, mums ir pieejami dažāda dizaina, stila, raksta un krāsu varianta pārvalki, kas padarīs jūsu bērna guļamistabu krāsaināku un pievilcīgāku.

Ērta tiešsaistes iepirkšanās politika - tavssapnis.lv mērķis ir panākt, lai klientu tiešsaistes iepirkšanās pieredze būtu vienmēr gluda un vienkārša. Tāpēc mēs piedāvājam noteiktas tiešsaistes iepirkšanās politikas, piemēram, bezmaksas piegādes pirkumiem virs EUR 60.00, savlaicīgu piegādi, drošas maksājumu iespējas, individuālu gultas veļu šuvumu un daudz ko citu.

Izpētiet mīkstās segas bērnu gultām tiešsaistē tavssapnis.lv

Aitas vilnas sega

Vasaras segas