Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Mākslīgā āda apģērbiem

Vai jums patīk ādas apģērbs? Šī ir praktiska un daudzpusīga izvēle. Šeit atradīsit dažādu krāsu mākslīgo ādu stilīgam un ērtam apģērbam.

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Filtri
Auduma sastāvs
Auduma krāsa
Rādīt: 24 48 72 96

Mākslīgā āda, saukta arī par sintētisko ādu, ir īstās ādas imitācija. Lai gan mākslīgajai ādai piemīt daudzas, tādas pašas vēlamās īpašības kā īstai ādai, šī materiāla radīšanai nav jākaitē dzīvniekiem.

Tāpat kā īstā āda, mākslīgā āda ir mīksta uz tausti, un tā ir ūdensizturīga. Tāpēc šis audums ir ļoti izturīgs pret traipiem, un to ir viegli tīrīt. Lai gan mākslīgā āda ir mazliet mazāk izturīgāka nekā īstā āda, tā ir pietiekami izturīga pret izbalēšanu, krokošanos un izstiepšanos. 

Vai mākslīgā EKO āda ir videi draudzīga?

Nevar noliegt, ka āda ir klasisks un izturīgs materiāls. Jau tūkstošiem gadu cilvēki ir izmantojuši dzīvnieku ādu kā medību blakusproduktu, lai izgatavotu apģērbu, pajumti un darbarīkus. Taču patērētājiem, kuri ir nobažījušies par audumu izvēles ietekmi uz dzīvniekiem, darba spēku un vidi, āda ir apšaubāms ieguldījums.

Nav godīgi apgalvot, ka mākslīgā EKO āda ir pilnībā videi draudzīga, vai ka tā vispār nav videi draudzīga, jo tas ir atkarīgs no tā, no kā tā ir izgatavota. Ir mākslīgās ādas veidi, kas var būt tikpat kaitīgi videi kā tās tradicionālais analogs. 

Poliestera mākslīgo ādu izgatavo, uz pamatmateriāla uzklājot vai laminējot 100% poliuretāna pārklājumu. Tipiski pamatmateriāli ir poliesteris, kokvilna, neilons u.c. Virsmai, ar rullīti tiek uzklāts mākslīgs, graudains raksts, kas imitē īstas ādas izskatu. Mākslīgā tekstūra parasti ir ļoti viendabīga.

Mūsu klāstā - poliestera mākslīgās ādas audums. 

Poliestera mākslīgās ādas audums ir ideāli piemērots, lai radītu greznu dizainu jebkuram apģērba projektam. Šis audums ir mīksts pieskārienam, un tas ir  pietiekami izturīgs, lai izturētu regulāru nodilumu. Turklāt, ar šo audumu ir viegli strādāt, to var izmantot dažādos stilos, dizainos un tam ir arī pieņemama cena, tāpēc tas ir labs risinājums tiem, kuriem ir ierobežots budžets.

Kā tīrīt mākslīgo ādu?

Kad runa ir par traipiem, vispirms jāizvēlas audumam piemērots, maigs mazgāšanas līdzeklis. Daži spēcīgāki tīrīšanas līdzekļi var faktiski sabojāt mākslīgo ādu! Konkrētus traipus, piemēram, kafijas vai sulas noplūdes, vislabāk ir tīrīt ar maigu mazgāšanas līdzekli un pēc tam notīrīt ar sūkli.

Mākslīgās ādas apģērbus, tostarp jakas un bikses, tīriet aukstā vai siltā ūdenī ar maigu mazgāšanas līdzekli (silts ūdens var izraisīt izstrādājumu saraušanos). Mazgājiet ar rokām vai izvēlieties maigu mazgāšanas ciklu veļas mazgājamajā mašīnā. Pēc tam ļaujiet apģērbam izžūt gaisā un noslaukiet to ar mikrošķiedras drānu, lai noņemtu lieko ūdeni.

Izmantojiet mākslīgo ādu radoši! Neatkarīgi no tā, vai tā ir soma, jaunas mēbeļu projekts vai moderna žakete, mākslīgā āda jūsu šūšanas projektam piešķirs kaut ko īpašu. Ieskatieties mūsu plašajā klāstā!