Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Adatas

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Rādīt: 24 48 72 96

Neatkarīgi no tā, vai darāt sarežģītus izšuvumus vai vienkārši piešujat pogu, šuvēja vissvarīgākais instruments ir adata. Lūk, kā izvēlēties pareizo adatu jebkuram darbam.

Šujmašīnu adatas

Šujmašīnu adatas atšķiras gan pēc izmēra, gan formas. Lai šūšanas projekts būtu veiksmīgs, ir svarīgi izvēlēties pareizo adatu, ko izmantot ar izvēlētajiem audumiem.

Universal SCHMETZ šujmašīnu adatas ir universālas adatas, kas darbojas ar daudziem audumiem, sākot no austiem līdz trikotāžai. Tās darbojas ar visiem mājsaimniecības šujmašīnu zīmoliem, tostarp Brother, Singer, Baby Lock un citiem.

Džinsu šūšanai mājās būs piemērotas SCHMETZ Jeans. To ekskluzīvā, uzlabotā uzgaļa konstrukcija, ir ideāli piemērota īpaši biezu audumu, džinsu vai segu šūšanai.

Tāpat mūsu klāstā iespējams atrast šujmašīnu adatas ādai, elastīgiem u.c. audumiem/materiāliem.

Adatas forma

Tāpat kā šujmašīnu adatas, arī adatas šūšanai ar rokām atšķiras gan pēc izmēra, gan formas, un ir svarīgi izvēlēties pareizo adatu savam projektam. Adatas formu nosaka tās smaile. Dažām adatām ir asi, bet citām ir nedaudz noapaļoti gali, un katra no tām ir paredzēta darbam ar dažādiem audumiem.

Adatu tips

Lai gan ir pieejamas daudzas specializētas adatas, lielākajai daļai rokdarbu, visticamāk, būs vajadzīgas šādas adatas:

Universālas adatas ar asu galu:

Kā liecina to nosaukums, šīs adatas ir ar asiem galiem un tās var izmantot gandrīz jebkuram ikdienas šūšanas projektam. Komplektā ir arī diega ievērējs.

Starpadatas un stepēšanas adatas

Tās ir tādas pašas kā asās adatas, bet īsākas. Tās ir ideāli piemērotas ātrai un precīzai šūšanai, kā arī šūšanai caur vairākiem auduma slāņiem.

Specializētās adatas 

Šīm adatām ir asi gali, savukārt katra no tām piemērota dažādiem materiāliem, kuri aprakstīti uz to iepakojuma.

Adatas pērļošanai 

Šīs adatas ir ļoti garas un plānas.Tās ir paredzētas pērlīšu vai fliteru piešūšanai ar rokām pie auduma, un tās izmanto arī citos pērļošanas un rotaslietu darināšanas amatos.

Izšūšanas adatas 

Izšūšanas adatas ir līdzīgas asajām adatām, taču tām ir lielāka acs, lai tajās varētu ievilkt vairākus izšūšanas diegus vai diegus. Tās ir dažāda garuma.