Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Pledi

Auksti un drūmi? Vēlaties mājīgumu un komfortu? Segas mazuļiem, bērniem un pieaugušajiem. Izvēlieties no lieliski omulīgiem, patīkamiem, ļoti mīkstiem plediem. Daudz skaistu, augstas kvalitātes pledu - Jums!

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Filtri
Kategorijā
  • Bērniem
  • Pieaugušajiem
Izmērs
Pleds sastāvs
Rādīt: 24 48 72 96

Mēs visi esam piedzīvojuši izmisīgo momentu, kad mūsu mazie bērni pazaudē savu mīļos, komfortu sniedzošos, priekšmetus. Kāpēc bērniem tie ir tik svarīgi? Mēs domājam, ka mums ir atbilde...

Pārejas objekti

Vai esat kādreiz dzirdējuši terminu "pārejas objekts"? Neuztraucieties, mēs arī neesam. Tā nu ir sanācis, ka mīļmantiņas ir bijušas tik ilgi, cik vien kāds atceras, bet par tām sāka runāt tikai aptuveni 1951. gadā, kad pediatrs D. V. Vinikots pirmo reizi lietoja terminu "pārejas objekti".

Piemērs:Vinikots definēja pārejas objektus kā "jebkuru materiālu, kam zīdainis piešķir īpašu vērtību un ar kura palīdzību bērns spēj veikt nepieciešamo pāreju no agrīnākajām, mutiskajām attiecībām ar māti uz patiesām objektu attiecībām".

Būtībā šie pārejas priekšmeti - segas, plīši, pledi un citi - var kalpot kā emocionāls atbalsts jūsu mazulim, kad viņš pamazām sāk orientēties dzīvē ārpus "mammas burbuļa".

Tas ir daudz vairāk nekā tikai pārejas objekts. Mazi bērni bieži vien spēj sajust mīļotā cilvēka, piemēram, mammas, smaržu un sāk saistīt šo priekšmetu ar savu spēcīgo pieķeršanos mātei. Tas pats princips attiecas uz priekšlaicīgi dzimušiem mazuļiem jaundzimušo nodaļā, kad gan mammai, gan mazulim tiek dots kāds priekšmets, kas satur otra smaržu, lai turētu to tuvumā un palīdzētu stiprināt un veidot saikni.

Sajusties droši ir svarīgi

Pārejas priekšmeti var sniegt mazulim īpašu, bet vienlaikus mierinošu sajūtu pieredzi. Tiem raksturīgas interesantas struktūras, piemēram, mīkstas, šķiedrainas, šūnveida segas grēdas, pūkaina vilna, viegla, bet graudaina marle vai plīša rotaļlietas - kopā ar mierinošām, pazīstamām smaržām, kas stimulē maņas un nodrošina bērnam unikālas attiecības.

Šie unikālie priekšmeti var dot bērniem iespēju bez bailēm izmēģināt jaunas lietas, vairot viņu pārliecību sociālajās situācijās un pat palīdzēt pret separācijas trauksmi, sniedzot viņiem nomierinošu drošības sajūtu. Bieži vien mazi bērni gūst labumu no tā, ja, piedzīvojot jaunas situācijas, piemēram, uzsākot bērnudārza gaitas vai apmeklējot ārstu, līdzi paņems savu īpašo priekšmetu. Tas palīdzēs viņiem justies droši un saglabāt saikni ar vecākiem.

Vai esat redzējuši mūsu mīlīgo bērnu pledu klāstu? Skat, vai šis jaukais, adītais kokvilnas plediņš nebūtu piemērota mīļmantiņa jūsu lolojumam? https://tavssapnis.lv/katalogs/adits-kokvilnas-pleds-peleka-lapsa/?item=41964

Esam pārliecināti, ka mūsu plašajā klastā atradīsiet jauku plediņu gan sev, gan savam bērnam. Piedāvājumā ir neskaitāmas krāsas, izmēri (pat līdz 180x200cm) un galvenais, ka par pieņemamām cenām.

Nākamreiz, kad jūsu mazulis panikā zaudēs segu vai rotaļlietu, atcerieties, ka tas ir svarīgs bērna attīstības periods.

Vilnas pleds