Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Muslīns (double gauze)

Kokvilnas muslīns ir izgatavots, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus. Tas ir audums bez mākslīgām piedevām, kas to padara īpaši piemērotu zīdaiņiem un maziem bērniem un ir piemērots viņu jutīgajai ādai

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Filtri
Auduma sastāvs
Auduma krāsa
Rādīt: 24 48 72 96

Dubultais muslīna audums ir lieliska izvēle, ja meklējat elpojošus, vieglus audumus. Šis audums ir mīksts, viegls un ar atvērtu pinumu. Kā norāda nosaukums “Double gauze “ (dubultā marle), audums ir izgatavots no diviem kokvilnas marles auduma slāņiem, kas ir sašūti kopā, veidojot smalku tīklojumu, lai savienotu abus plānākos slāņus.

Muslīna audumu plaši izmanto mazuļu izstrādājumiem, piemēram, mazgājamām autiņbiksītēm, mīļlupatiņām un sedziņām, taču, to var izmantot arī gaisīgiem un viegli krītošiem apģērbiem, piemēram, blūzēm, tunikām, kleitām vai svārkiem.

Unikāli muslīna auduma pielietojumi

Pateicoties visām brīnišķīgajām īpašībām, kas sniedz muslīns, šeit daži interesanti izmantošanas veidi, kuriem tas ir ideāli piemērots:

Sijāšanas lupatiņa: Izmantojiet muslīnu, lai pārsijātu izstrādājumus. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk gatavot sieru, cept un izmantot miltus, ja nepieciešama sijāšana, muslīnu var labi izmantot kā sijāšanas audumu.

Sejas tīrīšanas drāniņa: Mūsu dabīgais muslīna audums darbojas kā maigs pīlings, lai jūsu seja būtu mirdzoša un skaista. Uzklājiet uz auduma nelielu daudzumu tīrīsānas līdzekļa un maigi notīriet ādu.

Ja jums ir kādi jautājumi par šo materiālu vai plānojat iegādāties lielus apjomus, lūdzu, rakstiet mūsu speciālistu komandai uz info@tavssapnis.lv