Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Spilveni bērniem

Spilveni pašiem mazākajiem ģimenes locekļiem. TavsSapnis.lv nodrošina to, kas palīdz Jūsu mazulim labi gulēt un ir draudzīgs mazā cilvēciņa veselībai.

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Filtri
Spilvena pildījums
Rādīt: 24 48 72 96

Ērts spilvens labam miegam

Vecākiem zīdaiņiem spilvens var būt viena no labākajām lietām, kas uzlabo miegu naktī. Labs, galvu aizsargājošs spilvens nomierinās mazuli naktī, sniedzot pienācīgu atbalstu galvai un nodrošinot bērnam vislabāko iespējamo miegu.

Kad zīdaiņi var lietot spilvenus?

Zīdaiņiem spilvenus vajadzētu dot tikai pēc 18 mēnešu vecuma sasniegšanas. Tas ir tāpēc, ka jebkurš agrāks brīdis pakļauj mazuļus riskam, jo īpaši, ja viņi guļ atsevišķi no vecākiem. Jaundzimušajiem, tā vietā, apsveriet iespēju iegādāties zīdaiņu segas, ar kurām pietiek, lai mazulim būtu salds miegs.

Kam paredzēti šie spilveni?

Spilveni var palīdzēt novērst plagiocefāliju jeb "plakanās galvas" sindromu, kas neļauj skaisti veidot mazuļa galvu. Tie arī nodrošina atbalstu galvai, kaklam miega laikā, un kopumā pasargā mazuļa galvu. Mazuļa galvaskausa kauli saliekas un cietē tikai vairākus mēnešus pēc dzimšanas. Tas palīdz gan dzemdībās, gan smadzeņu attīstībā. Tāpēc mazuļa galvas forma var viegli mainīties, jo īpaši, ja viņš daudz laika pavada guļot vai atrodoties vienā un tajā pašā pozā.

Tomēr vislabākā metode, kā pasargāt mazuli no ZPNS, ir likt viņu uz muguras, ar kājām pie gultiņas gala. Samaziniet blakusparādības, piemēram, plakanas galvas sindromu, veicot šādus pasākumus:

  • Mainiet galvas pagriešanas virzienu (vienu nakti uz kreiso pusi, nākamajā naktī uz labo utt.).
  • Paredziet un plānojiet periodus, kad bērns atrodas uz vēdera. To droši var darīt pat ar jaundzimušajiem, ne ilgāk kā 3 līdz 5 minūtes divas vai trīs reizes dienā. Pakāpeniski palieliniet nodarbību skaitu līdz stundai.

Jaundzimušie dažkārt var gulēt stundām ilgi, pirms tie pamostas un prasa pabarošanu. Uzturot galvu paceltu, tiek nodrošināts, ka bērns pārāk daudz nesvīst vienā pusē, kas rada diskomfortu. Vienmērīgi sadalīta temperatūra nodrošina, ka jūsu mazulis guļ ilgāk un pamostas labi atpūties. Atcerieties, ka miegs ir ļoti svarīgs bērna attīstībai. Pārāk augstas istabas temperatūras dēļ, pārtraukts miegs padarīs bērnu kaprīzāku un jūs - nogurušāku.
Piemēram, mēs iesakām spilvenu Smart Klin, jo tas ir izgatavots no viskoelastāna, kas uztur mazuļa galvu un kaklu pareizā formā. Spilvens pielāgojas bērna galviņai, ieskaujot bērna galvu un ķermeņi, un nodrošina mīkstu gulēšanu. Papildus, savas unikālās formas dēļ, tas novērš aizrīšanos un bērnam ir viegli elpot (noderīgs, kad bērnam ir aizlikts deguns).

Kā izvēlēties spilvenu mazulim?

Jums jāizvēlas spilvens, pamatojoties uz četriem aspektiem: materiāls, pildījums, atbalsts un izmērs. Izvēlieties labu, elpojošu spilvenu, kas ir saudzīgs pret jūsu bērna ādu. Lai izvairītos no ādas problēmām, izvēlieties sintētisko šķiedru pildījumu vai atmiņas putas (ortopēdisks un ērti paņemams ceļojumā). Spilvens nedrīkst būt ne pārāk ciets, ne pārāk mīksts, lai nodrošinātu pietiekamu atbalstu. Izvēlieties piemērotu izmēru, lai pielāgotos bērna augumam.