Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Segas

Meklējat segu, kas būtu ne tikai ērta, bet arī mājīga un kvalitatīva? Izvēlieties sev piemērota izmēra un sastāva segu - tagad jūs to varat iegādāties par labāko cenu!

Rindā
 • Kārtot pēc
 • Nosaukuma
 • Datuma
 • Lielākās atlaides
 • Zemākās cenas
 • Lielākās cenas
Filtri
Kategorijā
 • Zīdaiņiem
 • 140 x 205 cm
 • 160x200 cm
 • 170 x 200 cm
 • 200 x 200 cm
 • 200 x 220 cm
 • 220 x 240 cm
Segas sastāvs
Siltums
Rādīt: 24 48 72 96

Daudzi cilvēki izjūt stresu un saskaras ar trauksmi. Ja esat viens no šiem cilvēkiem, iespējams, bieži meklējat veidus, kā mazināt stresu un trauksmi savā dzīvē. Iespējams, jūs esat dzirdējuši par meditāciju, dzīvesveida maiņu u.c., kas var jums palīdzēt. Bet vai zinājāt, ka arī segas var palīdzēt ierobežot stresu un trauksmi? Starp citu, ārsti joprojām diskutē par to, kādas ir labas, smaguma/spiediena segas priekšrocības.

Saņemiet nepieciešamo smaguma spiedienu

Smaga sega spēj nodrošināt spiedienu, kas pazīstams arī kā "dziļā spiediena pieskāriens". Tas spēj izdalīt serotonīnu un dopamīnu, divus neirotransmiterus, kas ļauj justies labi un relaksēti. Masāžas terapija spēj radīt līdzīgu iedarbību. Lēnais un maigais pieskāriens var stimulēt smadzeņu tīklu, kas nodarbojas ar baiļu un emociju pārvarēšanu. Cilvēki, kas cieš no sensorās apstrādes traucējumiem, mēdz būt ļoti jutīgi pret pieskārieniem. Dziļš spiediens var viņus atslābināt un arī nomierināt.

Ja runa ir par segas svaru, tā ir atkarīga no cilvēka izmēra.Tās svaram ir jābūt 10 % no cilvēka ķermeņa svara. Svara segās var būt iešūti/ielikti dažādi elementi, kas nodrošina to svaru. Tie var būt smiltis, sēklas, pupiņas un rīsi. Tomēr problēma ar šo organisko produktu klātbūtni ir tāda, ka tos nevar izmazgāt. Šajā gadījumā jūs pats/i varat izveidot savu smaguma segu, vai arī iegādāties, piemēram, vilnas segu. Lai gan vilnas segas var nedaudz kairināt ādu, tās var būt arī diezgan siltas. Vilnas segas mēdz būt arī daudz smagākas nekā parastās segas. Kāpēc gan vilnas segu nenovietot virs parastās segas? Tā kā vilna ir ļoti elpojoša, tā dabiski regulē ķermeņa temperatūru, nodrošinot mierīgāku nakts atpūtu. Tā ir efektīvs izolators, kas nozīmē, ka tā pasargās jūs no zemākas āra temperatūras. Mūsu interneta veikala klāstā iespējams izvēlēties tādas vilnas segas, kā kamieļu, merino u.c. aitu šķirņu: https://tavssapnis.lv/katalogs/gultas-vela/segas-un-spilveni/segas/?filter=categories:71;fmod_28:3262

P.s. šīs segas gan nekairinās ādu, bet tieši pretēji, būs patīkamas pieskārienam.

Maziem bērniem un zīdaiņiem nevajadzētu izvēlēties smagu segu

Maziem bērniem nevajadzētu klāt smagas segas. Smagais segas svars var izraisīt letālu negadījumu. Neraugoties uz to, daži uzņēmumi reklamē zīdaiņiem paredzētas smagās/spiedošās segas.Taču šis noteikti nebūs tavssapnis.lv gadījums.

Piemēram, mūsu klastā ir jaukas zīdas segas, kuras piemērotas pašiem mazākajiem. Zīds dabisko īpašību dēļ ir ļoti izturīgs un gaisa caurlaidīgs. Šī sega lieliski piemērota mierīgam un patīkamam miegam, pozitīvi ietekmē nervu sistēmu, un rada lielisku mikroklimatu miega laikā https://tavssapnis.lv/katalogs/zida-sega/?item=2599

Līdzeklis bezmiegam

Tā kā sega spēj radīt mājīguma un mīļuma sajūtu, tās spiediens var palīdzēt atslābināt nervu sistēmu. Investēt labā, kvaitatīvā segā ir vērts. Tā var palīdzēt ierobežot stresu un mazināt stresa medikamentu lietošanu. Serotonīnam veidojoties, tas pārvērsties melatonīnā- organisma dabiskajā miega hormonā. Lai veselīgs miegs!

Aitas vilnas sega

Vasaras segas