Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Palagi ar gumiju

Praktisks risinājums, kas palīdzēs uzturēt kārtību guļamistabā. Šie palagi ir ne tikai skaisti, bet arī “gudri” - katru rītu gulta būs kārtīga, jo palags stingri turas uz matrača.

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Filtri
Palaga izmērs
Palaga veids
Rādīt: 24 48 72 96

Cīņa ar sapinušos gultasveļu var krietni apgrūtināt pilnvērtīgu nakts atpūtu, nemaz nerunājot par gultas klāšanu nākamajā dienā. Pārliecinieties, ka izvēlaties piemērota izmēra un materiāla palagus; jāņem vērā arī tādi faktori kā krāsvielas, diegu skaits un cena.

Vai materiālam ir nozīme?

Tā kā ir tik daudz dažādu materiālu veidu, no kā izvēlēties, iegādāties palagu var būt apgrūtinoši. Palagi ar gumiju ir pieejami no:

100% kokvilnas
Ēģiptes kokvilnas
Poliestera
Flaneļa (ideāli ziemai)
u.c. materiāliem.
Ja iegādājaties palagus lietošanai vasarā, iesakām izvēlēsieties starp dabīgo kokvilnu un poliesteri. Starp kokvilnu un poliesteri ir vairākas atšķirības, un ir būtiski veikt mājasdarbu, lai pārliecinātos, ka izvēlaties tādus palagus, kas nodrošina jums labu un veselīgu miegu. Tāpat starp 100% kokvilnas un Ēģiptes kokvilnas gultasveļu ir atšķirības, proti, diegu skaits un cena, tāpēc veltiet laiku, lai izvēlētos atbilstošas kvalitātes materiālu.

Palagi izmērs

Iespējams, vissvarīgākais faktors, kas jāņem vērā, iegādājoties jaunus palagus, ir izmēri. Izvēloties nepareiza izmēra gultasveļu, tā nepiegulēs jūsu gultai un nakts laikā noslīdēs.

Palagi bez gumijas var būt kaitinoši - tie var sapīties vai pakļūt zem jums, tādējādi radot neērtu un traucētu miegu. Lai jūsu nakts miegs būtu mierīgs, iesakām izvēlēties palagu ar gumiju.

Palaga izmēriem ir jātbilst matrača izmēriem, tāpēc pirms palaga izvēles, jums jāzina precīzi matrača izmēri. Populārākie matraču izmēri ir šādi: 90x180, 140×200, 160×20 un 180×200,
Izvēloties palagus, jums ir jāzina sava matrača augstums, tāpēc izmēriet arī matrača augstumu, jo daži matrači ir biezāki par citiem.

Izbaudiet greznību ik nakti, ar mūsu īpaši mīksto palagu kolekciju. Mūsu gultasveļa ir izgatavota no kvalitatīviem materiāliem, tāpēc ērts nakts miegs būs garantēts!