Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Galdauti

Plēves galdauti, galdauti, galda celiņi salvetes ... Tos atradīsiet šeit - augstas kvalitātes, zemas cenas un ekskluzīvs stils! Izvēlieties un izrotājiet savas mājas, ieprieciniet ģimeni un viesus!

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Filtri
Kategorijā
  • Galda celiņš
  • Galdauts
  • Salvetes
  • Galda paliktnis
Galdauti
Galdauta izmērs
Rādīt: 24 48 72 96

Plānojot kādu pasākumu, neatkarīgi no tā, vai tas ir jūsu vai kāda cita rīkots pasākums, reti kad prātā ienāk doma par galdautu iegādi. Drīzāk šķiet, ka tie ir papildu izdevumi, kas nav nepieciešami! Lai iekļautos budžetā, cilvēki izvēlas galdus neapsegt vai, ja galdi ir ne parāk pievilcīgi, cilvēki izvēlas dārgo galdautu nomu, kas patiesībā izdedzina robu kabatā!

Ko jūs darītu, ja mēs jums pateiktu, ka, iegādājoties galdautus no tavssapnis.lv, jūs patiesībā varat ietaupīt naudu un laiku? Tā ir taisnība! Tā kā mēs esam tiešie ražotāji un neiesaistām starpniekus, mūsu galdauti ir augstākās kvalitātes un tiek piedāvāti par zemākajām tirgus cenām.

Nevar noliegt, ka galdauts ir spēcīgs, jūsu mājas, vai pasākuma interjera un galda etiķetes elements. Tā kā jūsu viesi pavada lielāko daļu laika to redzot, galdauti mēdz maksimāli palielināt viesu komfortu, izstarojot mierinošu viesmīlības sajūtu, uzlabojot sanitāros apstākļus un labāk kontrolējot šmuces.

Vai esat pārdomājis? Lasiet tālāk, un jūs sapratīsiet, kāpēc galds ir janosedz un kāda nozīme var būt pat lētiem galda pārklājiem, lai pārvērstu jūsu pasākumu no garlaicīga par pasakainu!

Ja esat noraizējies par galdu, kurš drūmi stāv kādā istabas stūrī, un domājat par jaunu galda iegādi gaidāmajam pasākumam, tas nav nepieciešams! Ar augstas kvalitātes galda veļu, kas mūsu veikalā tiek piedāvāta par zemākajām cenām, jūs varat viegli uzlabot savu galda klājumu, nedomājot par savu budžeta limitu. Stilizējot ar izsmalcinātu teflona galdautu, pat neizskatīgākie galdi var izstarot viesmīlīgu sajūtu: https://tavssapnis.lv/katalogs/?search=teflona+galdauts
Šī tipa galdauti radīs svinīgu sajūtu, kā arī, tie ir pieejmi dažādos izmēros un krāsās. Ak, teflona galdauti ir izturīgi pret traipiem, šķidrumiem un taukiem.

Dažādie galda izmēri un formas

Svētku galdi ir visdažādākajās formās un izmēros - apaļi, taisnstūrveida un kvadrātveida. Tas dažkārt ierobežo mūsu radošās idejas par dekorēšanu un ballītes atmosfēras uzlabošanu. Ar tavssapnis.lv plašo galdautu klāstu, kas pieejami visās formās un izmēros, jūs varat viegli īstenot savu ģeniālo dekorēšanas iedvesmu.
Tā piemēram, šis mitrumizturīgais, apaļais, baltais galdauts varētu būt piemērots kāzās vai kā lielisks rotājums kafijas galdiņam dzīvojamā istabā https://tavssapnis.lv/katalogs/raunds-aldauts-ir-mitrumizturigs-3/?item=52499
Tas rada izsmalcinātu un pieklājīgu noskaņu.

Galda celiņi, kas tie ir?

Galda celiņi ir lielisks veids, kā izrotāt galdu, faktiski to neaizsedzot.
Galda celiņi ir alternatīva galda klājumam ar pilnu pārklājumu, kā arī iespēja pievienot personisku pieskārienu jūsu mājas papildinājumam. Mūsu skaistie galda celiņi pieejami dažādos izmēros, krāsās un dizainos. Varbūt vēlaties galda celiņu ar mežģīņu izšuvumiem? https://tavssapnis.lv/katalogs/majas-preces/galdauti-pleves-galdauti/?filter=categories:448

Ja jums nepieciešama konsultācija galdautu izvēlē vai jebkuros citos jautājumos par precēm, priecāsimies atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem. Konsultācija pa tālruni: +371 66 164 065; Konsultācija pa e-pastu: info@tavssapnis.lv