Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Spilveni

Spilvens brīnišķīgam miegam. Produkti ir orientēti uz komfortu un veselību. Atpūtieties ērti un mierīgi.

Rindā
 • Kārtot pēc
 • Nosaukuma
 • Datuma
 • Lielākās atlaides
 • Zemākās cenas
 • Lielākās cenas
Filtri
Kategorijā
 • 60 x 60 cm
 • 50 x 70 cm
 • 50 x 60 cm
 • 70 x 70 cm
 • 70x80 cm
Spilvena pildījums
Rādīt: 24 48 72 96

Miega laikā organisms strādā, lai atjaunotu sevi. Jūsu gulēšanas poza var palīdzēt vai kavēt šo procesu atkarībā no tā, cik efektīvi tā atbalsta dabisko mugurkaula izliekumu. Bieži gadās, ka cilvēki no rīta pamostas ar jaunām sāpēm, kas dažkārt ir saistītas ar gulēšanas veidu.

Trešdaļu savas dzīves mēs pavadām miegā vai atpūšoties, tāpēc ir svarīgi izvēlēties tādu gulēšanas pozu, kas palīdz ķermenim fiziski atjaunoties. Pareiza pozīcija var mazināt mugurkaula sasprindzinājumu, savukārt nepareiza pozīcija var palielināt sāpes vai stīvumu mugurā, rokās vai plecos, vienlaikus veicinot zemāku miega kvalitāti.

Gulēšanas poza ir galvenais faktors, lai izvēlētos labāko spilvenu gan ķermeņa izlīdzināšanai, gan komfortam. Cenai nevajadzētu būt noteicošajam faktoram.

Spilvena izmantošana, guļot uz muguras

Guļot uz muguras, spilvenam jāatbalsta kakla mugurkaula dabiskais izliekums jeb lordozi, nodrošinot pietiekamu atbalstu zem galvas, kakla un pleciem. Spilvena augstumam jābūt zemākam nekā guļot uz sāniem.

Kakla sāpju gadījumā, iesakām spilvenu Memory. Spilvens nodrošina pareizu galvas un kakla stāvokli miega laikā, tā augstumu un cietību var noregulēt, izņemot vai pievienojot pildvielu.

Viena vai divu spilvenu novietošana zem ceļgaliem, vēl vairāk atvieglos muguras sasprindzinājumu. Spilveni mēdz izlīdzināt jostas daļas izliekumu, mazinot spiedienu uz muguru un mugurkaula locītavām. Šis stāvoklis kopumā vislabāk palīdz mugurai ērti atpūsties, un daudzi cilvēki uzskata, ka tas ir vienīgais veids, kā gulēt spēcīgu muguras sāpju laikā, vai atveseļojoties pēc mugurkaula operācijas. Šeit iederēsies jebkurš vienkāršākais, ērtākais spilvens, piemēram spilvens Classic. Tā šķiedras saglabā spilvena struktūru un novērš tā saplakšanu.

Spilvena izmantošana, guļot uz vēdera

Gulēšana uz vēdera ir mugurai un kaklam visnelabvēlīgākā pozīcija, it īpaši ja ir tendence uz mugurkaula saslimšanām vai ir bijusi mugurkaula operācija.

Ja vēlams gulēt vai atpūsties uz vēdera, spilvenam jābūt samērā plakanam vai galvai jābalstās tieši uz matrača, lai galva un kakls netiktu noslogoti. Šādā stāvoklī zem vēdera vai iegurņa bieži vien vislabāk ir novietot vienu, salīdzinoši plakanu spilvenu, lai palīdzētu muguras lejasdaļai saglabāt dabisko izlīdzinājumu. Šeit iesakām izmantot jau augstak minēto Memory spilvenu vai arī dabīgo dūnu un spalvu spilvenu
Šie spilveni ir izgatavoti no dabiska, augstas kvalitātes kokvilnas auduma, kuru pildījums satur zosu dūnas un spalvas. Šādiem spilveniem raksturīga izturība un komforts, tajā pat laikā, tie ir pietiekami mīksti un elastīgi.

Grūtniecēm iesakām mūsu jaukos un ērtos grūtnieču spilvenus
Šie spilveni ir lieliski piemēroti bērna zīdīšanai. Barojot bērniņu šādā veidā, atpūšas Jūsu pleci un kakls, mazinās mugurkaula saspringums.

Spilvena izmantošana, guļot uz sāna

Guļot uz sāniem, spilvenam jāatbalsta galva un kakls, lai mugurkauls saglabātu taisnu, dabisku, horizontālu līniju. Guļot uz sāniem, ir nepieciešams biezāks spilvens nekā guļot uz muguras. Mēs iesakām izmēģināt spilvenu Microfiber, kas ir cietāks un augstāks nekā citi:

Lai arī kāda būtu jūsu mīļākā gulēšanas poza domājams, ka pie mums atradīsiet sev tīkamāko un piemērotāko spilvenu gan bērniem, gan sev. Ieskatieties mūsu interneta veikalā un pamēģiniet. Lai salds miegs!