Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Guļammaisi

Vai bērns guļot nospārda segu? Apskatiet mūsu ērto guļammaisu klāstu. Jūsu mazulis gulēs ērtāk nekā jebkad!

Rindā
 • Kārtot pēc
 • Nosaukuma
 • Datuma
 • Lielākās atlaides
 • Zemākās cenas
 • Lielākās cenas
Filtri
Kategorijā
 • Vidējs karstums
 • Vasaras karstums
 • Ziemas karstums
Guļammaisa garums
Rādīt: 24 48 72 96

Guļammaiss ir neliels un ērts apģērba gabals, kas īpaši paredzēts zīdaiņiem un maziem bērniem. Guļammaiss nodrošina mazulim siltumu nakts vai gulētiešanas laikā, vienlaikus ļaujot viņam brīvi kustēties, neriskējot tikt atsegtam vai pazust zem segas! Tieši šo iemeslu dēļ, salīdzinājumā ar palagiem un segām, Veselības Ministrija iesaka tos izmantot.

1. Guļammaisus ir ļoti viegli lietot
Vienkārši ielieciet mazuli guļammaisā, rūpīgi aiztaisiet rāvējslēdzēju un ievietojiet bērnu gultā,kurā ir ieklāts tikai palags. Lai nakts laikā pārģērbtu mazuli, nav nepieciešams pilnībā noņemt guļammaisu.

Tavssapnis.lv piedāvā guļammaisus, kurus iespējams atvērt gan no augšas, gan apakšas ar rāvējslēdzēju. Mazulis var pat turpināt gulēt, kamēr jūs viņu pārģērbjat!

2. Bērnu guļammaisi nodrošina mazuļa drošību
- Jūs neriskējat aizsegt bērna elpceļus, kā tas var atgadīties ar segu.
- Jūs neriskētjat, ka viņa kājas vai pēdas iesprūdīs starp gultas redelēm.

Tiklīdz bērns būs ievīstīts guļammaisā, viņš jutīsies droši un ērti, kas palīdzēs viņam ātri aizmigt pat nezināmā vietā.

3. Guļammaisi uztur mazuļa pareizo temperatūru
Tā kā zīdaiņi un mazi bērni daudz kustas, viņi var viegli atkailināties, saaukstēties un pamosties nakts vidū.Pateicoties guļammaisam, mazulis visu laiku būs apsegts, un, lai gan viņa rokas paliek ārpus guļammaisa, viņa ķermeņa temperatūra tiks uzturēta optimālā līmenī, lai nodrošinātu labu miegu.

Kā izvēlēties guļammaisa izmēru

Ir svarīgi, lai guļammaiss būtu pielāgots bērna izmēram. Ne par mazu, ne par lielu, lai nodrošinātu maksimālu komfortu.

Bieži vien vecāki, pieredzes trūkuma dēļ, izvēlas nepareiza izmēra guļammaisu. Kā izvēlēties pareizo garumu? Pateicoties mūsu pieredzei un uzkrātajām zināšanām par bērnu audzināšanu, varam konsultēt mūsu klientus par to, kā izvēlēties guļammaisa izmēru. Lai noskaidrotu, kāds guļammaisa garums jums ir vajadzīgs, izmēriet bērna augumu no pleca. Tā jūs redzēsiet, cik daudz brīvas vietas ir palicis bērna kājām un augšanai.

Mūsu ieteikums:

 • 85 cm guļammaiss būs piemērots apmēram gadu - pusotru gadu vecam bērnam;
 • 100 cm guļammaiss būs piemērots apmēram no gada līdz diviem gadiem;
 • 110 cm garš guļammaiss būs piemērots apmēram līdz trīs gadiem;
 • 120 cm guļammaiss būs piemērots no 3 gadiem.

Kā izvēlēties guļammaisa materiālu

Ir svarīgi izvēlēties apkārtējās vides temperatūrai piemērotu materiālu.
Visi mūsu guļammaisi ir salikti kategorijās, kurās jūs varat aplūkot guļammaisus vasaras,ziemas un mērenam laikam.

P.s. visi mūsu jaukie, mīļie guļammaisi gaida savus mazos bēbīšus. Tie Atbilst Oeko-Tex standarta prasībām. Oeko-Tex 100 standarts stingri kontrolē kaitīgo vielu daudzumu tekstilizstrādājumos, tāpēc jums nebūs jauztraucās par kaitīgo šķiedrvielu pārmērīgu klātbūtni.

Piebilde: Kad bērns guļ telpās, mēs iesakām zem guļammaisa uzvilkt bodiju. Ja telpā ir ļoti auksti, varat uzvilkt trikotāžas vai samta pidžamas. Tāpat arī ārpus telpām. Vienmēr novērtējiet temperatūru. Lai salds miedziņš!