Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Virtuves dvieļi

Dvieļi ir obligāti nepieciešami virtuvē katru dienu, tāpēc mēs ejam roku rokā ar kvalitāti! Zemas cenas un augsta kvalitāte - TavsSapnis.lv piedāvātā realitāte!

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Filtri
Tips
Sastāvs
Izmērs
Rādīt: 24 48 72 96

Var šķist, ka virtuves dvielis nav svarīgs virtuves piederums. Mēs pievēršam daudz lielāku uzmanību augstākās kvalitātes nažu, pannu, katlu, materiāla, pārklājuma, formu utt. izvēlei. Parasti virtuves dvieļi ir šī saraksta apakšā.

Taču padomājiet, cik bieži jūs virtuvē izmantojat virtuves dvieli. Ar to mēs noslaukam rokas, augļus un dārzeņus, traukus un galda piederumus, pulējam stikla virsmas; pat satvertam karstu cepamo paplāti, kad tā ir tikko izņemta no cepeškrāsns. Divu vārdu sakot- universāls priekšmets. Virtuves dvielis ir svarīgs un neaizstājams palīgs jebkuram.

Kādam ir jābūt ideālajam virtuves dvielim?

  • Virtuves dvielim ir labi jānoslauka un ātri jāuzsūc mitrumu.
  • Atri jāizžūst.
  • Jāiztur daudzās mazgāšanas reizes. Ideālā gadījumā virtuves dvieli jāmazgā katru dienu, tāpēc audumam jābūt izturīgam.
  • Jābūt laba izmēra, ne par mazu, ne lielu. Pārāk mazs vai pārāk liels dviels nebūs viegli lietojams.

Visbeidzot, padomāsim par dvieļa dizainu. Skaista virtuves dvieļa izmantošana, kas sader ar virtuves iekārtojumu, mēbelēm un pārējo virtuves tekstilu, radīs papildu prieku un apmierinājumu.

Kāda auduma dvieli vajadzētu izvēlēties?

Izvēlieties dvieļus, kas izgatavoti no dabīgiem audumiem bez sintētiskām šķiedrām.

Vislabākā izvēle ir lina dvieļi. Šāda veida dvieļi pircēju vidū tiek novērtēti visaugstāk. Parasti pieredzējuši pircēji izvēlas tikai 100 % lina dvieļus, neskatoties uz to, ka cena var būt mazliet augstāka. Lins neticami labi uzsūc mitrumu, bet vienlaikus, nesamirkst kā cita materiāla dvieļi. Šis materiāls ir ideāli piemērots virtuves dvieļiem vai vannas dvieļiem.

Vēl viena laba izvēle ir mikrošķiedras dvielis. Šajos dvieļos ir apvienotas lina un kokvilnas auduma īpašības. Tie labāk uzsūc mitrumu un žūst ātrāk nekā 100% kokvilnas dvieļi. Tie var absorbēt 3 reizes vairāk ūdens, kā to svars. Kā zināms, mikrošķiedras drānas un dvieļi lieliski notīra netīrumus un putekļus.

Kokvilnas dvieļi ir vispopulārākā izvēle. Galvenās kokvilnas dvieļu priekšrocības ir to mērenā cena un masveida pieejamība. Kokvilna ir elpojošs materiāls.

Sintētisko audumu dvieļi diezgan slikti uzsūc ūdeni un atstāj svītras (piemēram tīrot logus). Tie cieš arī no augstās temperatūras mazgāšanas laikā. Sintētisko dvieļu galvenā priekšrocība ir to zemā cena un plašā pieejamība.

Izvēloties dvieli, jāpievērš uzmanība arī auduma blīvumam. Jo biezāks audums, jo stiprāki un izturīgāki dvieļi. Plāni dvieļi pēc biežas mazgāšanas deformējas un plīst. Turklāt plāni dvieļi biežāk, ātrāk samirkst, un nav jēgas izmantot slapju dvieli. Plāni dvieļi ir piemēroti stiklotas virsmas pulēšanai vai trauku, un galda piederumu galīgai noslaucīšanai.

Ja esat nolēmis iegādāties jaunu virtuves dvieli, esam 100% pārliecināti, ka mūsu interneta veikalā tavssapnis.lv, atradīsiet sev tīkamāko un piemērtotāko. Aplūko :)