Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Ūdensnecaurlaidīgi palagi

Ja jūsu mājās ir mazs bērns, slimnieks vai alerģiski cilvēki Jums tiešām būs neaizstājams ūdensnecaurlaidīgs palags, kas lieliski pasargās Jūsu matraci no traipiem! Lieliska aizsardzība pret gultas ērcītēm, neizraisa svīšanu.

Izvēlieties elpojošu, veselīgu un higiēnisku aizsardzību savam matracim!

 

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Filtri
Palaga izmērs
Palaga veids
Rādīt: 24 48 72 96

Slapināšana gultā ir normāla, augoša bērna ikdienas parādība, taču tā var negatīvi ietekmēt ģimenes miegu - un gultas veļu.

Ūdensnecaurlaidīga gultas veļa ir lielisks ieguldījums

Ja būsiet sagatavojušies tam, kā tikt galā ar mitras gultas problēmu, tas palīdzēs jums ātri un bez liekas raizēšanās uzkopt "atgadījumu", mazināt apmulsumus un spiedienu, ko bērns varētu izjust, kā arī, padarīt situāciju mazāk stresainu.
Matrači ir dārgi, un tos ir grūti iztīrīt, tāpēc neatkarīgi no tā, vai bērns regulāri vai tikai laiku pa laikam slapina gultā, ir lietderīgi ieguldīt līdzekļus ūdensnecaurlaidīgos palagos vai pārvalkos.

Tie sniegs mierīgāku prātu

Neatkarīgi no tā, vai esat pieaudzis cilvēks vai jums ir bērni, ir ļoti iespējams, ka vismaz reizi mūžā jums kaut kas ir izlijis gultā. Pat tad, ja jums ir dzīvnieki, uz gultas var notikt “negadījumi”. Ūdensnecaurlaidīgs palags vai pārklājs, ļauj jums saglabāt mieru šādos atgadījumos, jo traipus ir vieglāk iztīrīt.

Tie aiztur nepatīkamas smakas

Ūdensnecaurlaidīgie palagi neļauj nepatīkamām smakām iesūkties matracī, jo tie absorbē mitrumu. Ja jums ir mazi bērni, ūdensnecaurlaidīgi palagi ir lielisks risinājums, lai pasargātu matraci no "negadījumiem", kas atstāj smakojošus traipus.

Vairākkārt lietojamie palagi palīdzēs videi

Lielisko, ūdensnecaurlaidīgo palagu īpašība ir tā, ka tos var arī mazgāt un žāvēt veļas žāvētājā. Tas palīdz ietaupīt laiku, mazgāšanas līdzekļus, elektroenerģiju un, protams, ūdeni.

Ūdensnecaurlaidīgi palagi un pārvalki bērna matracim. Ja meklējat ērtu un komfortablu ūdensnecaurlaidīgu gultasveļu saviem mazajiem, tad meklējumus varat pārtraukt. Izcili mīkstā, ūdensnecaurlaidīgā gultas veļa no Tavssapnis.lv, ir piemērota standarta izmēra vienvietīgai gultai un rada vismājīgāko miega vidi.
Lai saldi sapņi jums un jūsu mazuļiem!