Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Privātuma politika

 

Šajā Privātuma politikā personas datu pārzinis ir UAB Riko grupė (tālāk - “uzņēmums”), juridiskas personas kods 302480152, vietne www.tavssapnis.lv, adrese S.Dariaus ir S.Girėno g. 79A, Jurbarka. Reģistrējoties vai bez reģistrācijas iegādājoties preces vietnē www.tavssapnis.lv, Jūs uzticat savus datus UAB Riko grupė un piešķirat uzņēmumam tiesības tos pārvaldīt šajā politikā noteiktajiem mērķiem. Mums rūp klientu privātums un personas datu drošība. Mēs garantējam godīgu Jūsu personas datu apstrādi saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu (turpmāk - VDAR), Latvijas Republikas likumu par personas datu tiesisko aizsardzību, kā arī citām personas datu apstrādes prasībām.

 

1. Kādi dati tiek ievākti un apstrādāti?

 

Mēs apkopojam un saglabājam tikai tādu informāciju, kas nepieciešama šajā privātuma politikā noteikto mērķu sasniegšanai. Ar mērķiem nesaistītā veidā dati netiek vākti vai saglabāti. Apkopojama un saglabājama šāda informācija:

 • Reģistrācijas dati: vārds, uzvārds, e-pasts, tālruņa numurs un piegādes adrese. 
 • Informācija par pirkuma datiem: vārds, uzvārds, e-pasts, tālruņa numurs, IP adrese, piegādes adrese, maksājuma veids, maksājuma dati un pamatinformācija par trešajām personām, kas saņem preces.
 • Sīkfailu dati. Mūsu vietne izmanto sīkdatnes. Šī ir informācija, kurai ir unikāls identifikācijas numurs, kas tiek pārsūtīts no tīmekļa lapas uz Jūsu datora sīkfailu.

 

 2. Kā tiek izmantoti apkopotie personas dati?

 

 •      Mēs izmantojam Jūsu sniegtos personas datus, piemēram, Jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un adresi, lai nodrošinātu piegādes kvalitāti. Balstoties uz šiem datiem, mēs varam redzēt arī Jūsu pasūtījumu un maksājumu vēsturi.
 • Mēs izmantojam tikai Jūsu norādīto kontaktinformāciju (piemēram, e-pastu vai tālruņa numuru), lai sazinātos ar Jums par pasūtījuma izpildi, piegādes informāciju, kā arī jaunumu vēstuļu (ar Jūsu piekrišanu) un rēķinu sūtīšanu, vai arī lai atbildētu uz jautājumiem vai komentāriem. 
 •      Unikāls sīkfaila numurs identificē apmeklētāja pārlūku katru reizi, kad viņš apmeklē tīmekļa lapu. Sīkfaili vietnēm liedz saglabāt jebkādu personisku informāciju par apmeklētāju (piemēram, apmeklētāja vārdu un adresi), kuru lietotājs, iespējams, aizmirsis saglabāt konfidenciāli. Sīkfailus vienmēr var izslēgt un ieslēgt, taču dažas lapas funkcijas var nedarboties. Sīkdatnes atceras informāciju par iepriekšējiem apmeklējumiem, tad citi sapmeklējumi var kļūt vieglāki un noderīgāki. Mēs neizmantojam un neļaujam nevienai trešajai pusei izmantot statistiskās analīzes datus, lai savāktu jebkādu informāciju, kas identificē mūsu vietnes apmeklētājus.

 

3. Kādām trešajām personām mēs varam atklāt Jūsu datus?

 

Personas dati tiek nodoti uzticamām trešajām personām un tikai tiem, ar kuriem mums ir līgumi. Trešās puses nedrīkst izmantot Jūsu datus citiem mērķiem, izņemot tos, kuriem pakalpojumi tiek sniegti. Personas datus var nodot:

 

 • Sūtījumu piegādes pakalpojumu sniedzējiem (kurjera pakalpojumiem veiksmīgai sūtījumu piegādei);
 • Mārketinga pakalpojumu sniedzējiem, kuru pakalpojumus mēs parasti izmantojam datu saglabāšanai, telekomunikācijai un tīmekļa vietņu administrēšanai.

 

4. Cik ilgi tiek uzglabāti Jūsu personas dati?

 

 • Jūsu dati tiek glabāti tik ilgi, cik nepieciešams veiksmīga darījuma pabeigšanai saskaņā ar preču pirkuma līgumu (Noteikumi): no brīža, kad Jūs iesniedzat savu informāciju veicot pasūtījumu, bet ne mazāk kā to prasa uzņēmuma darbības reglamentējošie likumi. Uzņēmums nesaglabā novecojušu personisko informāciju, tāpēc pēc tās atjaunināšanas (piemēram, mainot datus Jūsu kontā) saglabā tikai aktuālo, jaunāko informāciju. Uzņēmums var arī uzglabāt vēstures informāciju, kā to pieprasa likumi vai mūsu uzņēmējdarbība.

 

 • Jūs jebkurā laikā varat atteikties sniegt savus datus, tos ierobežot, iesniedzot rakstisku pieprasījumu mums uz info@tavssapnis.lv vai zvanot pa tālruni +371 66 164 065. Pēc pieprasījuma saņemšanas un izskatīšanas, šajā gadījumā datus var izdzēst vai uzticami anonimizēt. Tomēr tādā gadījumā tas var nozīmēt, ka mēs vairs nevarēsim sniegt kvalitatīvus pakalpojumus (preču piegāde, atbilstošas informācijas sniegšana utt.).

 

5. Politikas izmaiņas.

 

 • Privātuma politiku laiku pa laikam var atjaunināt. Atjauninājumi tiks publicēti mūsu lapā. Klientam ieteiktu iepazīties ar Privātuma politiku, lai varētu izlemt, vai ir apmierināts ar šādu politiku.


* Bez www.TavsSapnis.lv piekrišanas ir aizliegts jebkādā formā kopēt vai izplatīt materiālus, kas atrodas šajā tīmekļa vietnē.