Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Datoru vai tālruņu ekrānu atšķirīgās izšķirtspējas dēļ produkta tonis var mazliet atšķirties.

Vasaras muslīna guļammaiss ar divpusēju rāvējslēdzēju Dino, 100 cm

Preces kods: MIEGVM-100-14
32.40 €

 • Auduma virskārta: 100% kokvilna (muslīns)
 • Pamatkrāsa: gaiši zilā krāsā
 • Guļammaisa garums : 100 cm (+/- 3cm)
 • Guļammaisa pildījums: bez pildījuma

Guļammaiss 100cm

Daudzums:

 • Produkta piegādes laiks 1-3 d.d.

Tā kā zīdaiņu āda ir jutīga, guļammaisiem jābūt izgatavotiem no mīkstiem, maigiem audumiem, kas nekairina mazuļa ādu. Mēs iesakām izmantot dabīgus, nealerģiskus, elpojošus un sviedru necaurlaidīgus materiālus. Tāpēc mēs esam radījuši šo skaisto muslīna guļammaisu, kas nodrošina drošu un mierīgu miegu zīdaiņiem. Guļammaiss ļauj mazuļa ādai elpot, tāpēc tas ir piemērots arī ļoti jutīgiem un alerģiskiem mazuļiem. Ar šo jauko 100% kokvilnas muslīna guļammaisu, jūsu naktis būs mierīgas, jo mazulis gulēs visu nakti.

Vasaras muslīna guļammaiss guļammaiss bez siltinājuma ir lieliski piemērots siltam laikam, īpaši vasarā. Vasarā ir karstas naktis, kad vēlaties apsegties tikai ar plānu un vieglu segu. Lai mazulim naktī būtu silti, Jūs apsedzat viņu ar sedziņu, bet bērns miega laikā mēdz to nospert nost, un tad paliek vēsi. Tātad, šis guļammaiss - ideāls risinājums, jo tas ir plāns un viegls, un bērnam nebūs ne pārāk silti, ne vēsi. kokvilnas muslīna audums

 

Informācija:

 • Izgatavots no dubulta 100% kokvilnas muslīna audums;
 • Guļammaisa rāvējslēdzējs ir abpusējs, padarot vēl ērtāku mazuļa aprūpi, kamēr viņš guļ;
 • Rāvējslēdzēju var atvērt gan no augšas, gan no apakšas;
 • Visvairāk piemērots vasarai vai vēlam pavasarim;
 • Guļammaiss ir gaisa caurlaidīgs, piemērots alerģiskiem bērniem:
 • Viegli lietojams un mazgājams. TESTĒTS!
 • Audums atbilst Oeko-Tex Standard kvalitātes prasībām. Oeko-Tex 100 standarts stingri kontrolē kaitīgo vielu daudzumu tekstilizstrādājumos. Jūs varat būt drošs - smago metālu, formaldehīda, pesticīdu, aromātisko amīnu, fenolu un citu kaitīgo piemaisījumu daudzums - tiešām nepārsniedz pieļaujamās robežas.

Parasti, sākot no 2-3 mēnešu vecuma, bērnu jau var guldīt guļammaisā, kur viņš gulēs un attīstīsies. Vēlāk mazulis var sākt pretoties šim miega ieradumam.


Kā pareizi izvēlēties izmēru:

Bieži vien vecāki, pieredzes trūkuma dēļ, izvēlas nepareiza izmēra guļammaisu. Kā izvēlēties pareizo garumu? Pateicoties mūsu pieredzei un uzkrātajām zināšanām par bērnu audzināšanu, varam konsultēt mūsu klientus par to, kā izvēlēties guļammaisa izmēru. Mēs Jums ieteiksim piemērotāko guļammaisa izmēru. Lai noskaidrotu, kāds guļammaisa garums Jums ir vajadzīgs, izmēriet bērna augumu no pleca. Tā Jūs redzēsiet, cik daudz brīvas vietas ir palicis bērna kājām un augšanai.

Mūsu ieteikums:

 • 75 cm garš guļammaiss būs piemērots apmēram 7-8 mēnešus vecam bērnam;
 • 85 cm garš guļammaiss būs piemērots apmēram gadu vecam bērnam;
 • 100 cm garš guļammaiss būs piemērots apmēram no gada līdz diviem gadiem;
 • 110 cm garš guļammaiss būs piemērots apmēram līdz trīs gadiem;
 • 120 cm garš guļammaiss būs piemērots no 3 gadiem.

 

Muslīns - plāns, viegls un mīksts kokvilnas audums. Ja muslīnu varētu salīdzināt ar citiem audumiem, tas būtu starp linu un batistu. Muslīns ir biezāks nekā batists, bet plānāks nekā lins. Kokvilnas muslīns ir izgatavots, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus. Tas ir audums bez mākslīgām piedevām, kas to padara īpaši piemērotu zīdaiņiem un maziem bērniem un ir piemērots viņu jutīgajai ādai. Vēl viena kokvilnas muslīna priekšrocība ir tā izturība pret mazgāšanu. Tas ne tikai nenomazgājas, bet arī kļūst mīkstāks un patīkamāks pēc katras mazgāšanas reizes. Īpašību dēļ muslīns ir lieliski piemērots lietošanai karstās vasaras dienās, pateicoties gaisa un mitruma caurlaidībai. Muslīnam ir daudz pielietojumu veidu. No tā šuj bērnu drēbes un autiņbiksītes vai pat gultas veļu zīdaiņiem, kā arī vieglas vasaras drēbes pieaugušajiem, piemēram, kreklus, svārkus vai kleitas. Ja jūs novērtējat dabiskumu un kvalitāti - noteikti izmēģiniet muslīnu!

Muslīns ir 100% kokvilna. Kokvilnai ir tendence sarauties, tāpēc pēc mazgāšanas guļammaiss var sarukt par dažiem centimetriem.

 

Kopšanas ieteikumi:

Var mazgāt veļasmašīnā līdz 30° C temperatūrā;
Nelietot ķīmisko tīrīšanu;
Neizmantot hloru;
Mitru audumu žāvēt istabas temperatūrā;
Gludināšanas temperatūra līdz 150° C.