Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Virtuves priekšauti pieaugušajiem

Patīk rosīties virtuvē? Tad jums patiks šie priekšauti. Stilīga un tīra ēdiena gatavošana kopā ar TavsSapnis.lv!

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Rādīt: 24 48 72 96

Daudziem cilvēkiem ēdiena gatavošana ir hobijs, tomēr daudziem tas ir kā apgrūtinošs darbs, jo pēc gatavošanas ir jāuzkopj. Virtuves uzkopšana pati par sevi ir apgrūtinoša, bet vēl ļaunāk ir tad, ja ēdiena daļiņas ir pielipušas pie apģērba. Tas ir viens no acīmredzamākajiem iemesliem, kāpēc cilvēki gatavošanas laikā valkā priekšautu. Tomēr ir arī citi iemesli, kādēļ jums vajadzētu valkāt priekšautu, ne tikai tāpēc, lai jūsu apģērbs būtu tīrs.

Infekcijas riska novēršana

Ikdienā uz mūsu apģērba ir diezgan daudz mikrobu. Šos mikrobus var viegli pārnest uz ēdienu, ko gatavojam. Priekšauts novērš apģērba tiešu saskari ar ēdienu, ko gatavojat, tāpēc visi mikrobi, netīrumi, mati u. c. paliek ārpus jūsu šķīvja. Tādējādi priekšauta valkāšana var kalpot kā profilaktisks pasākums, lai samazinātu inficēšanās risku.

Nelaimes gadījumu novēršana

Dažkārt, gatavojot ēdienu, var notikt nevēlami negadījumi, jo esat pakļauti uguns, karsta ūdens, karstas eļļas u. c. iedarbībai. Priekšauti var kalpot kā aizsargslānis, jo tos var ātri novilkt, ja uz jums uzšļakstās karsta eļļa vai ūdens, pirms tie saskaras ar ādu. Turklāt priekšauti notur mūsu apģērbu stingri piestiprinātu pie ķermeņa, kas kavē negadījumu attīstības norisi, piemēram, apģērba aizdegšanos.

Kalpo kā valkājams trauku dvielis
Priekšauts var kalpot arī kā improvizēts trauku dvielis, lai noslaucītu rokas pēc to mazgāšanas. Noteikti labāk noslaucīt rokas uz priekšauta nekā kreklā vai džinsās.

Iemāca bērniem par drošību virtuvē

Ēdiena gatavošana var būt nodarbe, ko var izbaudīt gan bērni, gan viņu vecāki, ļaujot jums pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar saviem mazajiem. Tomēr ēdiena gatavošana bērniem var būt bīstama, ja netiek ievēroti atbilstoši drošības pasākumi. Vecākiem būtu jāmāca bērniem par to, cik svarīgi ir īstenot drošības pasākumus ēdiena gatavošanas laikā, lai bērns varētu baudīt ēdiena gatavošanu, negūstot traumas. Viens no veidiem, kā pasargāt bērnu virtuvē no iespējamiem virtuves apdraudējumiem, ir lietot priekšautu.

Ieskatieties mūsu krāsainajā virtuves priekšautu klāstā un atrodiet sev un saviem mīļajiem piemērotāko!