Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Par mums

"Tavs Sapnis" ir ne tikai pirmais interneta tekstilizstrādājumu veikals Lietuvā, kas darbojas vairāk nekā 10 gadus, bet arī draudzīga komanda, kas palīdz noformēt un lolot Jūsu mājas!

Mēs ar prieku piedāvājam Jums:

• Dažādu rakstu un krāsu audumus, kuri ir piemēroti gan gultasveļas, gan aizkaru, gan drēbju, gan dekorāciju šūšanai. Jums vajadzēs izmantot tikai fantāziju un izvēlēties sev tīkamāko!

• Kas rada vislielāko māju skaistuma iespaidu? Protams, ka aizkari! Liela krāsu, formu izvēle, visskaistākie raksti padarīs ikvienu māju greznāku. Aizkaru dizaina papildinājumi, stangas, žalūzijas - viss vienā vietā, tas taču ir tik ērti!

• Guļamistaba - tā ir īpaši svarīga mūsu atpūtas vieta. Tāpēc mēs Jums piedāvājam īpaši plašu gultasveļas komplektu, segu, spilvenu, paklāju, gultas pārklāju, pledu, spilvenu izvēli. Izveidojiet jauku miega oāzi, kas Jūs priecēs katru dienu...

• Kas ir lielākais mūsu dzīves prieks? Jā, tie ir mūsu bērni. Jau no pirmajiem viņu dzīves mirkļiem mēs vēlamies dot visu to labāko. Mūsu veikalā varat izvēlēties no īpaši skaistiem un kvalitatīviem bērnu gultasveļas komplektiem, segām, spilveniem, palagiem, matračiem utt. Mēs paši šujam zīdaiņu gultasveļu, guļammaisus, aploksnes, gultas aizkariņus, komplektus ratiņiem, tāpēc varam visu saskaņot pēc Jūsu vēlmēm un pieprasījumiem līdz sīkākajām detaļām. 

Kā arī mūsu veikalā ir daudz un dažādu preču bērnu barošanai, peldēm…. Un lai bērniņa istaba būtu sevišķi skaista, mēs piedāvājam plašu fototapešu un sienu uzlīmju izvēli. Augam kopā ar saviem bērniem, kuri piepilda mūsu ikdienu ar īpašām emocijām!

• Neviens neiebildīs, ka sieviete ir visskaistākā tad, kad viņa ir stāvoklī. Šajā brīnumainajā laikā sievietei vajag īpaši rūpēties par sevi. Tāpēc mēs laipni palīdzēsim ar plašu preču piedāvājumu gan grūtniecēm, gan barojošām sievietēm, gan māmiņām pēc dzemdībām. Jūs pasaulei dāvināt dzīvību, tāpēc esat pelnījušas visu to labāko...

• Mājas karalis - galdauts! Šis interjera akcents dod omulības un romantikas sajūtu Jūsu mājās. Izvēlieties un izgreznojiet savas mājas ar kādu no plaša galdautu, galda celiņu, salvešu un vaskadrānu piedāvājuma. Ne mazāk svarīgi Jūsu mājās ir dvieļi. Kvalitatīvi, dažādu krāsu, bambusa, kokvilnas, lina dvieļi priecēs Jūs katru dienu!

• Apģērba sadaļā Jūs atradīsiet skaistas un kvalitatīvas drēbes, cepures un zeķītes mūsu vismazākajiem brīnumiņiem. Visticamāk neviena sieviete vai vīrietis nevarēs nepiekrist, ka iegādājoties jaunu apakšveļu, mēs jūtamies pievilcīgāki, paši sev skaistāki. Tāpēc izvēlieties un izbaudiet lielisku sajūtu!

Un cik vēl dažādu preču mēs nepieminējām… Ienāciet mūsu mājas lapā un atrodiet to īpašo preci, kura priecēs Jūs un Jūsu apkērtējos. Un ja Jums ir kaut kādi jautājumi, neko negaidiet, uzreiz rakstiet vai piezvaniet mums. Mēs laipni Jums ieteiksim, paskaidrosim vai palīdzēsim izvēlēties.

Mēs esam aktīvs, enerģisks, jaunumus meklējošs kolektīvs, kurš ar Jums kopā ir jau no 2008. gada 20. janvāra.

2013. gadā mūsu uzņēmums ieguva sertifikātu un tas ir lielisks pierādījums tam, ka cenšamies un attīstamies.

TavsSapnis.lv novēl Jums gaišas un krāsainas dienas!

 

REKVIZĪTI

UAB RIKO GRUPĖ

Dariaus ir Girėno 79A, Jurbarkas

Uzņēmuma kods 302480152

PVN kods LT100005190315