Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Krūšturis zīdīšanai

Vai meklējat krūšturi, piemērotu zīdaini barojošajai māmiņai? Šeit atradīsit plašu ērtu krūšturi izvēli. Augstas kvalitātes, ērtas, dažādu izmēru.

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Filtri
Izmērs
Rādīt: 24 48 72 96

Ja esat jaunā māmiņa, jebkurs risinājums, kurš atvieglo jums šo īpašo laiku, ir ārkārtīgi svarīgs, un, protams, komforts tiek likts pirmajā vietā.

Kāpēc barošanas krūšturis ir iespēja, kuru jums vajadzētu nopietni apsvērt

Ne katra māmiņa nolemj iegādāties īpašu krūšturi zīdīšanai. Dažām šķiet, ka viņām tie nav nepieciešami- galu galā, krūti vienmēr var izvilkt no krūštura. Protams, var. Tomēr rodas jautājums, kāpēc nedot priekšroku komfortam un funkcionalitātei? Ar barošanas krūšturi mātes dzīve ir daudz vienkāršāka.

Barošanas krūšturis tiek izmantots, pirmkārt, ērtai un ātrai barošanai. Tas viss, pateicoties ērtajai sistēmai- attaisāmām bļodiņām. Piemēram, šī elegantā krūštura sastāvā ir 10% elastāns un 75% kokvilnas, kas padara krūšturi ērtu un tas viegli pielāgojas ķermeņa formām https://tavssapnis.lv/katalogs/krusturis-barojosam-maminam-comfort-6/?item=16701
(Pieejami dažādi izmēri). Krūšturim ir stīpiņas, bet bļodiņas šūtas no divkāršas trikotāžas, tāpēc lieliski atbalsta un formē arī lielākas un smagākas krūtis. Iespējamas četras aiztaisīšanas pozīcijas. Izturīgas, vidēji biezas, regulējamas lencītes. Priekšpusē pie lencītēm ir piešūts ērts, ātri un vienkārši bļodiņas attaisošs elements.

Atzīsim, ka pirmajos mazuļa dzīves mēnešos māmiņas parasti nepietiekami izguļas. Ja jūs vēlaties pagulēt, vislabāk, ja to pašu dara jūsu mazulis - vēlams, blakus jums, nenovietojot to atpakaļ gultiņā. Kad mazulis pamostās izsalcis,barošanas krūšturis ir ļoti noderīgs. Pabarojot mazuli, jūs abi atkal varat ieslīgt saldā miegā.

Vēl viena būtiska priekšrocība ir tā, ka barošanas krūšturī iespējams nēsāt krūšturu ieliktnīšus, tādējādi ļaujot saglabāt higiēnu un tīrību apģērbā un gultasveļā.

Būdama mamma, neaizmirstiet par sevi un savu komfortu.
Pie mums pieejami dažādu stila, izmēra un krāsu barošans krūšturi - jūs noteikti atradīsiet kaut ko sev piemērotu!