Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Pēcdzemdību komplekts

Kā rūpēties par figūru pēc dzemdībām? Kādus higiēnas līdzekļus lietot? Šajā preču sortimentā atradīsiet vajadzīgās lietas. Skaistai figūrai un nodrošinātai higiēnai.

Rindā
 • Kārtot pēc
 • Nosaukuma
 • Datuma
 • Lielākās atlaides
 • Zemākās cenas
 • Lielākās cenas
Filtri
Kategorijā
 • Higiēniskās paketes, biksītes
 • Jostas pēc dzemdībām
Rādīt: 24 48 72 96

Grūtniecība un pēcdzemdību periods var būt brīnumains, taču tas var būt arī izaicinošs. Izmaiņas jūsu ķermenī, mācīšanās rūpēties par zīdaini, zīdīšana un ar to saistītie izaicinājumi, dažkārt var būt strauji un trauksmaini. Mēs piedāvājam virkni produktu, kas palīdzēs jums just atbalstu šajā periodā. Mēs esam rūpīgi atlasījuši savus iecienītākos produktus, kas palīdzēs pēcdzemdību laikā - gan atgūt figūru, gan saglabāt higiēnu. Sākot ar tīkliņa auduma biksītēm un pēcdzemdību komplektiem, beidzot ar ieliktnīšiem un pēcdzemdību jostām - mēs esam parūpējušies par jums.

Atgūšanās pēc dzemdībām katrai sievietei ir atšķirīga. Sievietes ķermenis deviņus mēnešus piedzīvo intensīvu hormonu iedarbību, stiepšanos, augšanu un mainīšanos. Jūsu jaundzimušais var būt jūsu prioritāte, taču arī pēcdzemdību aprūpe ir svarīga. No sāpēm līdz izdalījumiem - ko sagaidīt, kad atgūstaties pēc vaginālām dzemdībām?

Izdalījumi no maksts

Pēc dzemdībām sievietes maksts sāks izdalīt virspusējo gļotādu, kas grūtniecības laikā klāja tās dzemdi. Sievietei vairākas nedēļas būs maksts izdalījumi, kas sastāv no šīs membrānas un asinīm. Pirmās dienas izdalījumi būs sarkani un spēcīgi. Pēc tam tie saruks, kļūs arvien ūdeņaināki un mainīsies no sārti brūniem uz dzeltenīgi baltiem. Šim nolūkam mūsu piedāvājumā esam sarūpējuši pēcdzemdību komplektus dažādos izmēros. Lūdzu aplūkot tos šeit. Papildus, var izmantot arī higiēniskās paketes.
Lūdzu sazinieties ar savu veselības aprūpes sniedzēju, ja jums ir spēcīga maksts asiņošana- īpaši, ja to pavada sāpes iegurnī, drudzis vai jutīgums.

Vaginālais jutīgums

Ja dzemdību laikā ir bijis maksts plīsums vai ārsts veica griezumu, brūce dažas nedēļas var sāpēt. Plašiem plīsumiem var būt nepieciešams ilgāks laiks, lai sadzītu. Lai atvieglotu diskomfortu atveseļošanās laikā:

 • Sēdiet uz spilvena vai polsterēta riņķa.
 • Atdzesējiet šo vietu ar ledus paku.
 • Piecas minūtes sēdiet siltā vannā, kas ir pietiekami dziļa, lai pārklātu sēžamvietu un gurnus. Izmantojiet aukstu ūdeni, ja jums tas šķiet nomierinošāks.
 • Lietojiet pēcdzemdību apakšveļu

Nesaturēšana

Grūtniecība un vaginālas dzemdības var izstiept vai savainot iegurņa sēžas muskuļus, kas balsta dzemdi, urīnpūsli un taisno zarnu. Tas var izraisīt dažu urīna pilienu noplūdi šķaudīšanas, smieklu vai klepus laikā. Šīs problēmas parasti dažu nedēļu laikā uzlabojas, bet var saglabāties ilgstoši. Pa to laiku, nēsājiet higiēniskos ieliktnīšus un veiciet iegurņa sēžas muskuļu vingrinājumus.

Šie ir tikai daži, pēcdzemdību dabiskie procesi, kuri notiek sievietes ķermenī. Savu pēcdzemdību atlabšanas komplektu iespējams vēl papildināt ar mitrajām salvetēm, krūšgalu ziedēm, ērtu barošanas spilvenu u.c. lietām. Lūdzu ņemiet vērā, ka sagatavot komplektu, pēcdzemdību laikam, ir individuāls process. Mēs novēlam jums veiksmīgu atlabšanas procesu un daudz mīļu kopā būšanas brīžu ar mazuli!