Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Datoru vai tālruņu ekrānu atšķirīgās izšķirtspējas dēļ produkta tonis var mazliet atšķirties.

Merino vilnas guļammaiss ar rāvējslēdzēju Vilna

Preces kods: MIEGR-VILN-05
39.00 €
42.00 €

  • Guļammaisa garums : 80 cm (+/- 3cm)
  • Sastāvs: merino aitu vilna

Izmērs 76 cm

Daudzums:

  • Produkta piegādes laiks 1-3 d.d.

Vai jūs sapņojat, ka kādu nakti varētu aizmigt un nebūtu jāpārbauda, vai jūsu mazulis atkal ir raudājis? Mazu bērnu vecāki bieži vien konstatē, ka viņu bērns, kas, šķiet, guļ mierīgi kā eņģelis, nakts vidū sāk kustēties. Mazais uztraucas, uztraucas, uztraucas un uztraucas. Ja tās nav vēdera problēmas, tad, iespējams, tā ir mitra sega. Mēs zinām, kā atrisināt šo problēmu! Ar šo lielisko guļammaisu jūs gaida mierīgas naktis, kad jūsu bērns bez traucējošiem traucējumiem gulēs visu nakti. Ja guļammaisa vietā ir sega, jūsu mazulis var novērsties un rāpot apkārt, kas vēlāk var likt viņam justies vēsāk. Tāpēc guļammaiss ir labākais risinājums! Galvenā guļammaisu priekšrocība ir tā, ka siltums nekur nepazūd. Tā vienmēr vienmērīgi sadalās pa visu guļammaisu, pat ja bērns ir ļoti aktīvs un miega laikā pārvietojas pa visu gultiņu. Tajā ir pietiekami daudz vietas snaudienam un izlocīšanai, tāpēc pat visaktīvākie mazuļi varēs mierīgi gulēt līdz rītam.

Šis guļammaiss ir silts ziemā. Tas nozīmē, ka tas ir īstais guļammaiss, ja plānojat tajā gulēt savu mazuli vēsajos pavasara, rudens un ziemas mēnešos.

Merino vilna ir augstākās kvalitātes un stingras struktūras merino aitas vilna ar smalkiem un mīkstiem matiņiem. Šī vilna ir ļoti izturīga, pateicoties tās elastībai un spējai saglabāt perfektu formu.

Šī īpaši augstas kvalitātes Merino aitas vilnas sega ir ļoti piemērota zīdaiņiem un bērniem, jo tai piemīt ventilācijas, siltuma, asinsriti stimulējošas un antibakteriālas īpašības.

SVARĪGI: guļammaisam ir specifiska dabiskās vilnas smarža, kas kļūst spēcīgāka pēc produkta izņemšanas no iepakojuma, bet kļūst vājāka, vēdinot saulainā un sausā vietā. Jāizvairās no mitruma, jo tas pastiprina smaržu.

 

Informācija:

  • Guļammaisu garums: 76 cm (+/- 2 cm);

  • Piedurknes garums: no pleca 18 cm, no paduses 16,5 cm;

  • Siltums: ziema. Piemērots vēsam pavasarim, rudenim un ziemai;

  • Nedrādzina ādu;

  • Palīdz dažādu slimību gadījumā (kaulu un locītavu darbības traucējumi, muskuļu un saistaudu darbības traucējumi, muskuļu spazmas, pēctraumatiska muskuļu un skeleta ārstēšana, nervu iekaisumi, perifēro asinsvadu slimības, ķermeņa termoregulācijas traucējumi);

  • Woolmark sertificēts.

 

Parasti, sākot no 2-3 mēnešu vecuma, bērnu jau var guldīt guļammaisā, kur viņš gulēs un attīstīsies. Vēlāk mazulis var sākt pretoties šim miega ieradumam.

 

 

Kopšanas ieteikumi: