Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Naktsveļa

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Filtri
Tips
Krūškurvja apkārtmērs
Rādīt: 24 48 72 96

Miegs ir pirmā lieta, kas tiek atņemta, ja jūtaties stresains vai nomākts. Diemžēl lielākā daļa no mums miegu uzskata par greznību un domā, ka mazāk miega ir izdevīgāk. Tomēr nepietiekamam vai nekvalitatīvam miegam ir ilgtermiņa sekas veselībai. Galu galā šīs sekas var ietekmēt jūsu ikdienu un vispārējo produktivitāti.

Hronisks bezmiegs ir tad, ja tas traucē vismaz trīs naktis nedēļā un ilgst vismaz trīs mēnešus. No hroniska bezmiega cieš aptuveni 10–15% cilvēku (biežāk sievietes) un ar gadiem šie traucējumi pieaug.

Nekvalitatīva miega radītās sekas var izraisīt tādas slimības kā diabētu, aptaukošanos un sirds un asinsvadu slimības. Lai gan šīs slimības var attīstīties ilgstošā laika periodā tādu faktoru dēļ kā fiziskās aktivitātes trūkums, ģenētika un nepareizs uzturs, tās ir saistītas arī ar nekvalitatīvu un nepietiekamu miegu. Tāpēc ir pašsaprotami, ka labs miegs ir svarīgs faktors mūsu vispārējai veselībai un labsajūtai. Lai gan labs miegs nav labas veselības garantija, miegs palīdz uzturēt lielāko daļu dzīvībai svarīgo funkciju.

Vai jūs kādreiz būtu domājuši, ka tas, kā jūs saģērbjaties pirms miega var ietekmē miega kvalitāti un jūsu vispārējo veselību?

Kā pidžamas uzlabo miega kvalitāti un veselību

Veselīgs dzīvesveids ietver ne tikai pareizu uzturu, vingrošanu un stresa situāciju samazināšanu. Tas nozīmē arī justies labi gan iekšēji, gan ārēji. Lai gan vairums no mums domā, ka veselīga dzīve nozīmē mainīt dzīves paradumus, tas var būt tik vienkārši, kā uzvilkt piemērotu pidžamu, lai gulētu. Pižama var uzlabot miega kvalitāti, jo tā:

1. Aizsargā ķermeni no aukstuma
Lai gan daži zinātnieki iesaka gulēt kailam, pidžamai ir vairākas priekšrocības, piemēram, tā saglabā ķermeņa siltumu. Pidžama pilnībā nosedz kājas un aizsargā tās no aukstuma visas nakts garumā. Lai gan aukstajā ziemas sezonā var apsvērt iespēju uzsegt vairāk segu, tomēr silta pidžama aukstajās naktīs ir efektīvāka.

2. Uztur higiēnas praksi
Lai gan labs miegs palīdz atjaunot spēkus nākamās dienas aktivitātēm, āda arī atbrīvojas no atmirušajām šūnām un atjaunojas. Kad jūs aizmiegat, jūsu ķermenis milzīgā ātrumā atbrīvojas no atmirušajām ādas šūnām, kas ir pilnas ar mikroorganismiem. Lai gan tie nav kaitīgi, tie var radīt problēmas, ja nonāk nepareizā vietā. Kad dodaties gulēt pidžamā, lielākā daļa atmirušās ādas un baktēriju nonāks jūsu apģērbā, nevis gultas pārklājā. Jūsu guļamtērps darbojas kā barjera starp jūsu ķermeni un gultasveļu. Tāpēc pidžama ir pareizi un regulāri jāmazgā.

3. Sniedz komfortu
Lai nakts miegs būtu pilnvērtīgs, pirms gulētiešanas jums ir jājūtas ērti. Ērta gulēšana palīdzēs jums ātri ieslīgt dziļā miegā un bez pārtraukumiem tajā noturēties pietiekami ilgi. Izvēloties piemērotu materiālu un audumu, apsveriet šīs iespējas:

Viegla kokvilnas pidžama: Šāda veida pidžamas ir izgatavotas no mīksta un elpojoša materiāla, un tās ir labākais variants siltākā laikā. Šīs pidžamas ir ideāli piemērotas arī bērniem, jo to audums ir mīksts, izturīgs un elastīgs, kas atvieglos kustības. Mūsu klāstā arī pieejami skaisti un rotaļīgi kokvilnas naktskrekli (arī plus izmēri).

Plīša pidžama: Šīs pidžamas ir lielisks risinājums aukstākās vietās vai aukstās naktīs. Jūs priecēs pidžamas siltais un biezais audums, ja ķermenim nepieciešams papildu siltums.

Zīda: Zīda naktskrekli ir mīksti, izturīgi un labi izolēti, tāpēc tie ir silti, elpojoši un efektīvi novērš pārkaršanu.

Trikotāža: Mūsu piedāvājumā esošie skaistie sieviešu trikotāžas halāti ir veidoti no 100% kokvilnas. Tie ir silti, mīksti un mājīgi.