Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Naktsveļa, pidžamas, peldmēteļi

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Filtri
Kategorijā
  • Nakts
  • Pidžama
  • Peldmēteļi
Plecu platums (plecu pie pleca)
Liemens apimtis
Krūškurvja apkārtmērs
Rādīt: 24 48 72 96

Lai uzturētu veselīgu dzīvesveidu, ir svarīgi gulēt pietiekami ilgi. Tā kā miegs ir cieši saistīts ar jūsu fizisko un emocionālo veselību, vēl svarīgāk ir izvēlēties piemērotu apģērbu kurā gulēt. 

Atmetiet krūšturi un apakšveļu

Daudzas sievietes izvēlas gulēt krūšturī vai apakšveļā. Patiesībā, ir plaši izplatīts, maldīgs uzskats, ka gulēšana krūšturī var palīdzēt novērst krūšu nokarāšanos. Tomēr, izvēloties gulēt ar krūšturi, jūs patiesībā pakļaujat sevi daudzām veselības problēmām. Pirmkārt, krūšturi var būt diezgan cieši, un, ja nēsājat krūšturi, kas cieši pieguļ jūsu ādai, jūs faktiski kavējat asinsriti ķermenī. Turklāt, krūšturi var arī saspiest un savilkt diafragmas apvidu, un nevajadzīgi nospiest krūškurvi, kas var apgrūtināt elpošanu nakts laikā. Savuārt, apakšbikšu valkšana naktī, var pastiprināt dažādu nelabvēlīgu baktēriju vairošanos. 

Velciet tikai brīvu pidžamu.

Lai gan jums (un, iespējams, arī jūsu partnerim) var patikt piegulošo pidžammu vai naktskreklu forma un sajūta, patiesībā tie apdraud jūsu vispārējo veselību. Pirmkārt, valkājot ciešu apģērbu, piemēram, bikses ar elastīgu jostu vai iespīlētus kreklus, jūs negatīvi ietekmējat savu asinsriti, kā arī kavējat normālu elpošanu nakts laikā. Runājot par elpošanu, arī jūsu ādai ir nepieciešams elpot un ciešu apģērbu valkāšana katru nakti var izraisīt ādas kairinājumus un pat infekcijas. Bet, ja ar to nepietiek, cieša apģērba valkšana var izraisīt pārmērīgu svīšānu un līdz ar to, miega traucējumus. Miegs ir saistīts ar melatonīna ražošanu, kas ir galvenais hormons, kurš palīdz regulēt miega ciklus un attīstību. Ja jūsu ķermeņa dabiskais diennakts ritms ir izjaukts, izredzes labi izgulēties arī ir ierobežotas. 

Izvēlieties kokvilnas pidžamas

Ja gulēšana bez apģērba ir kaut kas tāds, no kā jūs atsakaties, atrast piemērotu naktsveļu vēl nekad nav bijis tik svarīgi. Paturot to prātā, kokvilnas pidžamas ir labākais variants. Pirmkārt, kokvilna ir dabiska šķiedra, kas ir ārkārtīgi mīksta, ērta un viegla, tāpēc tā ir ideāla izvēle labam miegam. Turklāt, kokvilna ļauj ādai elpot un retāk izraisa izsitumus vai kairinājumus, jo īpaši, ja kokvilnas pidžamas ir brīvas.

Ja ne kokvilnu, tad atrodiet sev piemērotāko audumu

Ja kokvilnas pidžamu valkāšana neatbilst jūsu personībai, ir arī citas iespējas, kas var būt labvēlīgas jūsu veselībai un joprojām palīdzēt jums labi izgulēties. Piemēram, ja vēlaties valkāt kaut ko vairāk seksīgu, dvēselisku un īpaši skaistu, zīda pidžamas ir īstā izvēle. Zīds palīdz regulēt ķermeņa temperatūru visas nakts garumā, kā arī ir gluds un maigs ādai. Tomēr, ja jūs interesē citāds nakts vizuālais tēls un sajūta, bambusa auduma pidžama var būt tieši tas, kas jums nepieciešams, lai labi izgulētos. Patiesībā materiāls, kas veidots no bambusa, ir absorbējošāks nekā kokvilna, mīksts uz tausti un pat hipoalerģisks. 

Veiciet nelielus pasākumus, lai uzlabotu savu miega kvalitāti, jo jebkurš miega uzlabojums ir ieguldījums veselībā un nākotnē. Aplūkojiet mūsu skaistos, gaisīgos un ērtos, sieviešu pidžammu komplektus!