Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Datoru vai tālruņu ekrānu atšķirīgās izšķirtspējas dēļ produkta tonis var mazliet atšķirties.

Lins gab. 0.15x1.65m

Preces kods: LIM-17-10
1.31 €
2.63 €
  • Palaga izmērs: 90 x 200 cm

Atlasiet Lins gab. 0.15x1.65m

Daudzums:

  • Produkta piegādes laiks 1-3 d.d.

Lins ir ļoti novērtēts jau kopš seniem laikiem. Ne velti garākās un labākās drēbes tika šūtas no lina. Šādas drēbes vienmēr ir bijušas izturīgas, tās ilgi kalpo un ir viegli kopjamas. Vairāku simtu gadu laikā iegūtā pieredze apstiprina, ka lins patiešām ir tā vērts. Tas ir izturīgs un ilgi kalpo, un pateicoties tā īpašībām, nav konkurents sintētiskajām šķiedrām. Apģērbi no lina būs ērti, neradīs alerģiju, absorbēs mitrumu un ļaus ādai elpot. Pati daba mums dod to, kas mums ir vislabāk piemērots. Tādēļ, izvēlieties šo lielisko, dabīgo audumu, no kā varat šūt bikses, uzvalkus, kreklus, svārkus, kleitas un citus apģērbus un aksesuārus.

 

Informācija:

• Auduma sastāvs: 100% lins;

• Krāsa: pelēks;

• Blīvums: 205 gr/m;

• Lina žakarda, nav mīksts;

• Linu audums apģērba šūšanai. Lieliski piemērots biksēm, krekliem, kleitām, svārkiem u.c.

 

 

Vairāk par lina audumu:

Lins ilgi kalpo un ir izturīgs dabīgais materiāls. Lini ir gari, salmiem līdzīgi augi ar garām šķiedrām, kas atvieglo šķiedru vīšanu pavedienos.
Lins ir spēcīgākā augu šķiedra, 2-3 reizes spēcīgāka par kokvilnu. Lina audums ir izturīgs pret nodilumu un tāpēc ir ilgizturīgs. Tas uzsūc mitrumu un sviedrus daudz labāk nekā kokvilna, kā arī ļoti ātri izžūst. Audums lieliski pielāgojas ķermeņa un vides apstākļiem, tādēļ nepieciešamības gadījumā sasilda vai atvēsina. Linu audums gadu gaitā ne tikai kļūst kvalitatīvāks, bet arī baltāks un mīkstāks. Linu audums ir ekoloģisks. Tas ir pilnībā nekaitīgs audums, bez kaitīgas ietekmes uz dabu un ekoloģiju. No lina auduma šuj galdautus, svētku rotājumus, dvieļus, karstumizturīgus cimdus un cepures, suvenīrus. Turklāt, no tā šuj arī vīriešu un sieviešu apģērbus. Linu audumi vienmēr ir priecējuši ar izturību, ilgizturību un pozitīvo ietekmi uz cilvēka veselību. Lina audums - kvalitatīvākais audums!

 

Kopšana:

Lina audums ir mazgājams. Tas ir ļoti vienkārši - paņemiet un izmazgājiet, to ir ērti mazgāt gan ar rokām, gan veļas mašīnā. Visus lina auduma izstrādājumus var mazgāt kopā. Jūsu ievērībai - ja lina auduma sastāvā ir iekļauts kāds cits materiāls, veļas mazgāšana jāveic saskaņā ar palīgmateriāla īpašībām. Starp citu, ja uz auduma parādās pleķis, jūs varat to noņemt, izmantojot tīrīšanas līdzekli, pirms tam pārbaudot to uz nelielas auduma daļas. Ļaujiet tīrītājam iedarboties, paturiet divas - trīs minūtes un izmazgājiet. Ja tīrītājs neatstāj nekādas pēdas, nebalina esošo krāsu, Jūs varat droši to izmantot visam apģērbam, lai izmazgātu traipus, bet nekādā gadījumā nelejiet tīrītāju uz drēbēm veļas mazgājamajā mašīnā.

Žāvēšana. Pēc mazgāšanas linu audums būs ļoti savēlies, tādēļ labāk to ir mazgāt ar rokām un žāvēt. Izmazgātu un nedaudz apžuvušu linu audumu ir pareizi jāpakar žāvēšanai, lai tas nesaveļas vēl vairāk. Starp citu, linu audums ne tikai ļoti labi uzsūc mitrumu, bet arī ļoti labi žūst, tāpēc nebūs ilgi jāgaida, līdz atkal varēs uzvilkt savu iemīļoto apģērbu.

Vislabāk linu audumus gludināt, kad tie joprojām ir nedaudz mitri: pirmkārt, tie gludināsies labāk, un nevajadzēs izmantot papildu mitrināšanu. Lina izturības dēļ tas ir jāgludina ar ļoti labu gludekli, ja vēlaties, varat to papildu samitrināt vai izmantot tvaiku. No sākuma izgludiniet auduma kreiso pusi, tad - labo. Pēc gludināšanas pakariniet drēbes vēsā, sausā un labi vēdināmā telpā, lai tās izžūtu pilnībā.