Šī sega ir roku darbs, sākot no aitu audzēšanas līdz pat gala rezultātam. Aitu cirpšana fermā ir iespaidīgs skats, kas ilgst vairākas dienas. Mazgājot vilnu ar rokām, ir jābūt uzmanīgiem un pacietīgiem, jo tas ir vienīgais veids, kā atbrīvoties no visiem nepaklausīgajiem matiem un citiem gružiem. Vilnas kāršana, kas ir mazgāta un stiepta ar augstas kvalitātes, dabīgiem līdzekļiem, izmantojot vecas kāršanas mašīnas, ir ievērības cienīgs un vēl ne pabeigts process. Visbeidzot, vilnas diegi tiek ieausti kokvilnas audumā, un profesionālas šuvējas rokās tie pārtop par jauku gultasveļu.
Produktos izmantotā vilna ir dabiska ne tikai pēc savas būtības, bet arī apstrādes. Rūpnieciski apstrādāta vilna tiek mazgāta, izmantojot ķīmiskas vielas. Šo segām paredzētā vilna tiek mazgāta ar rokām, neizmantojot nekādas ķīmiskas vielas, tikai dabīgās ziepes. Šādi mazgāta vilna saglabā savu viļņainību un lanolīnu — galvenās vērtīgās īpašības. Vilna ir ne tikai vismazāk ievainojama, bet arī patīkama, lai pie tās pieglaustos. Tika izvēlēta sarežģītākā vilnas apstrādes metode - vilnas mazgāšana ar dabīgām ziepēm, šķiedru šķirošana ar rokām, kas ir gan kvalitatīva, gan videi draudzīga.
Informācija:
• Krāsa: krēmkrāsa;
• Izcelsmes valsts: Lietuva;
• Piegādes laiks: 2-5 dienas.
Vilnai ir viļņotas šķiedras, kas saķeras viena ar otru, neļaujot piekļūt gaisam. Izmantojot vilnas izstrādājumus, cilvēks ne tikai saglabā siltumu, bet arī nepārkarst. Pateicoties savām unikālajām īpašībām, vilna uztur pareizu ķermeņa temperatūru un rada patīkamu mikroklimatu. Vilna labi absorbē un iztvaiko mitrumu. Tas ir īpaši svarīgi aukstajā gadalaikā, jo pat mazākais mitruma saturs organismā var likt ķermenim salt. Sintētiskās šķiedras var absorbēt tikai 2%, savukārt vilnas šķiedras absorbē līdz 40% mitruma, neradot mitruma sajūtu. Dabīgais lanolīns neuzkrāj vilnā netīrumus. Ja dabīgā vilna izžūst dabiskā veidā, sviedri vai citas smakas pazūd, tāpēc vilnas izstrādājumus bieži ieteicams vēdināt.
Cilvēki, kuri domā, ka viņiem ir alerģija no vilnas, patiesībā reaģē uz produktiem, kas palikuši pēc "komerciālas" vilnas apstrādes. Lai gan alerģija no vilnas sastopama reti, vairums cilvēku izvairās no vilnas izstrādājumiem putekļu ērcīšu dēļ. Ilgu laiku vilna nebija ieteicama cilvēkiem ar alerģijām, bet mūsdienās arvien biežāk dabīgi apstrādāta vilna pati par sevi ir hipoalerģiska. Putekļu ērcītes vairojas tikai noteiktos apstākļos. Lai izdzīvotu, tām ir nepieciešams mitrums, tās nevar izdzīvot salā un karstumā. Tajā pašā laikā vilna var absorbēt līdz 40% ķermeņa mitruma un palikt sausa! Tas rada sausu mikroklimatu, kas nepatīk putekļu ērcītēm. Tādēļ dabīga, ķīmiski neapstrādāta vilna ir nelabvēlīga vide putekļu ērcītēm. Turklāt, arī dabīgais lanolīns darbojas kā repelents, kas atbaida ērcītes.
Šī sega ir roku darbs - Lietuvā audzētas aitas un apstrādāta vilna. Iegādājoties Lietuvas produktus, Jūs veicināt Lietuvas ekonomikas izaugsmi.