Konsultācija pa tālruni: +371 66 164 065; Konsultācija pa e-pastu: info@tavssapnis.lv

Mājīga un ērta zīdaiņu gultasveļa saldam miegam

Naujienos kategorija LV 2021-08-06

Zīdaiņu gultas veļa - Svarīgs mazuļa istabas atribūts. Pirmajā dzīves gadā mazuļi lielāko daļu laika pavada gultiņā, tāpēc vecākiem var būt izaicinājums izvēlēties mazuļiem piemērotu pirmo gultiņu. Ir labi zināt, ka bērnu gultasveļas ražotājiem ir ievērojami augstākas prasības nekā pieaugušo gultasveļai. Mīksta, mājīga, droša un ērta zīdaiņu gultasveļa garantē jūsu mazulim saldu miegu.

Bērnu gultas veļa: vislabākie ir dabīgie audumi

Ir svarīgi zināt, ka pieaugušo gultas veļa ne vienmēr ir piemērota zīdaiņiem. Bērnu gultasveļa bieži vien ir izgatavota no citiem materiāliem nekā pieaugušo gultasveļa. Zīdaiņu un mazu bērnu āda ir īpaši jutīga pret pieskārieniem, tāpēc tikai ļoti mīksta, maiga un pieskārieniem patīkama gultasveļa var palīdzēt viņiem labi izgulēties un atpūsties. Piemēram, lai gan pieaugušajiem ir pieejama sintētiska gultasveļa, tā nav ieteicama zīdaiņiem. Vislabākā izvēle zīdaiņiem ir gultasveļa, kas izgatavota no dabīgiem materiāliem, piemēram, kokvilnas, flaneļa u. c., kas nekairina zīdaiņu jutīgo ādu un ļauj tiem elpot.

Lai palīdzētu jums izvēlēties, šeit ir sniegts pārskats par dažiem dažādiem gultas veļas audumiem, kas pieejami mūsu interneta veikalā www.TavsSapnis.lv.

Flanelis. Flaneļa audums ir ļoti mīksts un maigs, ar nelielu pūku un patīkamu sajūtu uz ķermeņa. Flanelis ir elpojoša, tāpēc, izvēloties flaneļa bērnu gultasveļas komplektu, varat būt droši, ka jūsu mazulis miega laikā nepārkarsīs un nesvīst. Flaneļa gultasveļa ir maz kopjama: to ir viegli mazgāt un tā labi gludinās. Mūsu flaneļa bērnu gultasveļa ir Oeko-Tex standarta sertificēta, tāpēc kaitīgās vielas audumā ir atļautajās robežās un ir pilnīgi drošas bērniem.

contacts_content

Kokvilnas audekls. Tas ir vēl viens mīksts un maigs dabisks audums, kas lieliski piemērots bērnu gultasveļas izgatavošanai. Šis materiāls ir praktisks un nodrošina izturību, ilgmūžību un vieglu apkopi. Kokvilnas audekla gultasveļa ir elpojoša un necaurlaidīga pret sviedriem, tāpēc tā ir ideāli piemērota zīdaiņiem un maziem bērniem. Mūsu kokvilnas un audekla gultasveļa atbilst Oeko-Tex 100 standarta prasībām.

Organiskā kokvilna. No šī auduma izgatavota bērnu gultasveļa, iespējams, ir vislabākā izvēle jūsu mazuļiem. Bioloģiski sertificēta kokvilna tiek audzēta dabiski, apstrādāta ar rokām, neizmantojot mēslojumu vai ķīmiskās vielas. Šī iemesla dēļ bērnu gultasveļa, kas izgatavota no organiskās kokvilnas, nesatur sintētiskas piedevas. Šīs gultasveļa ir 100% droša lietošanai. Turklāt organiskā kokvilna kalpo ilgāk nekā citi gultasveļas audumi, kā arī nesaraujas un nemuļķojas. Mūsu interneta veikalā pieejamajiem organiskās kokvilnas bērnu gultasveļas komplektiem ir GOTS sertifikāts, kas nozīmē, ka produkts ir izgatavots no tekstilizstrādājumiem, kas ražoti videi un sabiedrībai atbildīgā veidā.

Minky audums. Tas ir inovatīvs, bet daudzi vecāki to jau novērtējuši kā unikālu, daudzpusīgu audumu. Minky audums ir ļoti mīksts, maigs un patīkams pieskārienam, tāpēc tas ir piemērots dažādiem bērnu izšuvumiem. Ir vērts atzīmēt, ka Minky nav gultasveļas audums, taču tas ir ļoti piemērots citu svarīgu bērnu miega piederumu, piemēram, segu, gultas pārklāju, spilvenu u. c., šūšanai.

Palags: noderīgi padomi par to, kas jāņem vērā, izvēloties

Palags - viena no svarīgākajām bērnu gultasveļas sastāvdaļām. Palags palīdz aizsargāt matraci no "negadījumiem" un citām negaidītām "katastrofām": dzērienu izšļakstījumiem, ēdiena traipiem u.tt.

Šodien dažādi ražotāji un tirgotāji piedāvā plašu lapu klāstu, kurā ir viegli apmaldīties. Šeit ir daži svarīgi aspekti, kas jāņem vērā, izvēloties zīdaiņu pārklāju.

  • Kvalitāte. Tas, iespējams, ir vissvarīgākais kritērijs, izvēloties palagus un citu bērnu gultasveļu. Bērnu gultas veļu mazgā daudz biežāk nekā pieaugušo gultas veļu, tāpēc tai jābūt īpaši izturīgai un uzticamai. Tikai kvalitatīvi audumi var nodrošināt palagiem ilgmūžību. Kvalitāte nosaka arī to, kā palags izskatīsies ilgtermiņā: tikai kvalitatīvi audumi ātri neveidosies, neizbalēs un neizbalēs.
  • Kopšana. Tā kā jau minējām, ka zīdaiņu palagi tiek bieži mazgāti, iesakām izvēlēties tikai palagus, kas izgatavoti no audumiem, kuriem nav nepieciešama īpaša kopšana. Izvēloties vannas paklājiņus, ir svarīgi pārliecināties, ka tie pēc daudzām mazgāšanas reizēm nemainīs krāsu un nezaudēs savu estētisko izskatu.
  • Audumi. Izvēlieties palagus, kas izgatavoti no dabīgiem materiāliem. Šādā veidā jūs varat būt droši, ka jūsu mazulis miega laikā nesvīst un viņa āda netiks kairināta.
  • Palaga veids. Ir vairāku veidu palagi: palagi bez gumijas un palagi ar gumiju. Pēdējais ir praktiskāka izvēle, jo īpaši maziem bērniem, jo tas neslīd un netraucē miega laikā, kad mazulis kustas. Gumijas pārklāji cieši pieguļ matracim un nodrošina uzticamu aizsardzību.
  • Aizsardzība pret šķidrumiem. Lai atteiktos no autiņbiksītēm miega laikā, izvēlieties praktisku risinājumu - ūdensnecaurlaidīgu pārklāju. Ūdensnecaurlaidīgā pārklājiņa droši aizsargās jūsu matraci vai citas mēbeles. Varat noņemt netīro pārklāju, ērti izmazgāt to un aizstāt ar tīru.

Bērnu gultiņas aizsargs - praktiska izvēle drošākai videi jūsu mazulim

contacts_content

Izvēloties bērnu gultas veļu, ir svarīgi ne tikai mīkstums, komforts un praktiskums, bet arī drošība. Bērnam augot, tas kļūst kustīgāks un ērtāks, tāpēc vairāk pārvietojas pa gultiņu. Kustīgs bērns var aizķerties par gultiņas malām, tāpēc gultiņas aizsargs ir lielisks veids, kā pasargāt mazuli.

Bērnu gultiņas aizsargs ir izturīgs, bet mīksts, un to piestiprina pie bērnu gultiņas ar aukliņām, tāpēc varat būt droši, ka jūsu bērns to nesaplēs, pārvietojoties. Pastāv divu veidu gultiņu aizsargi - tie, kas sedz galvu un sānus līdz pusei gultiņas garuma vai ap visu gultiņu, lai bērns būtu droši aizsargāts.

Bērnu gultiņas aizsargs ir izgatavots no mīksta un maiga auduma, kas nekairina mazuļa ādu, tāpēc tas ir piemērots lietošanai alerģiskiem bērniem. Vēl viena bērnu gultiņas aizsarga priekšrocība ir tā, ka to ir viegli mazgāt. Mūsu interneta veikali www.TavsSapnis.lv mūsu piedāvājumā esošie gultiņu aizsargi, tāpat kā citi bērnu tekstilizstrādājumi, atbilst Oeko-Tex standarta kvalitātes prasībām.

Ja meklējat bērnu gultiņu aizsargus saviem mazuļiem, mēs piedāvājam ne tikai kvalitatīvus un uzticamus izstrādājumus, bet arī stilīgas, smalkas un, pats galvenais, bērniem drošas detaļas, kuras var viegli pieskaņot jūsu bērnistabas interjeram.

Kvalitatīva, mājīga un ērta bērnu gultasveļa palīdzēs jūsu mazuļiem piedzīvot saldākos sapņus. Mēs piedāvājam plašu kvalitatīvas un stilīgas gultas veļas klāstu jūsu mazuļiem dažādās krāsās, audumos, dizainā un daudz ko citu. Mēs nepārtraukti atjauninām savu produktu klāstu, lai ikviens varētu izvēlēties savām vajadzībām atbilstošus produktus, un, ja vēlaties ko citu, mēs vienmēr varam jums to pielāgot mērījumus. Ja nezināt, kura gultasveļa ir vispiemērotākā jūsu mazulim, sazinieties ar mums, un mūsu eksperti palīdzēs jums atrast pareizo produktu. Uzņēmums nodrošina ērtu preču piegādi visā Lietuvā, Latvijā un citās valstīs.