Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Gultas veļa zīdaiņiem: 7 biežāk uzdotie jautājumi, izvēloties tekstilizstrādājumus mazuļiem

2021-11-18

Gultas veļai ir liela nozīme jau no pirmajām mazuļa dienām. Tā nodrošina mazulim saldu miegu un ērtu atpūtu. Šī iemesla dēļ gultas veļa mazuļiem jāizvēlas atbildīgi. Gultasveļa zīdaiņiem tiek piedāvāta plašā izvēlē, tāpēc nav pārsteigums, ka vecākiem, īpaši tiem, kas ir sagaidījuši savu pirmo atvasīti, reizēm var būt sarežģīti atrast nepieciešamās zīdaiņu preces. Mūsu speciālisti atbild uz 7 vecāku biežāk uzdotajiem jautājumiem, lai padarītu vieglāku zīdaiņu tekstilizstrādājumu izvēli.

1. Gultas veļas komplekti zīdaiņiem: kādus audumus vislabāk izvēlēties?

Svarīgi zināt, ka mazuļu āda ir daudz jutīgāka kā pieaugušo, tāpēc zīdaiņu gultas veļas komplektiem jābūt pilnīgi drošiem lietošanā un tie nedrīkst kairināt bērnu ādu. Šī iemesla dēļ mēs iesakām izvēlēties bērnu gultas veļu, kas ir izgatavota no dabīgiem, mīkstiem un bērnu ādai draudzīgiem audumiem, piemēram, kokvilnas.

Interneta veikalā www.TavsSapnis.lv ir plašs zīdaiņu gultas veļas klāsts. Piedāvājam rūpīgi atlasītus tekstila izstrādājumus Jūsu mazuļiem, kas ir šūti no 100% dabīgiem audumiem: kokvilnas-flaneļa, kokvilnas-audekla u.c. Mūsu zīdaiņu gultas veļas komplekti ir gaisu caurlaidīgi, tāpēc guļot mazulis nesvīdīs, nepārkarsīs un jutīsies ērti.

2. Bērnu gultas veļa ar Oeko-Tex 100 Standard marķējumu. Ko tas nozīmē?

Uzņēmi, kas pārdod augstas kvalitātes gultas veļu, piemēram, ,,TavsSapnis“, piedāvā izstrādājumus, kuriem ir Oeko-Tex 100 Standard marķējums. Šis standarts stingri kontrolē kaitīgo vielu daudzumu tekstilizstrādājumos, tāpēc smago metālu, formaldehīda, pesticīdu, aromātisko amīnu, fenolu un citu kaitīgo piemaisījumu daudzums dažādos bērniem paredzētajos tekstilizstrādājumos nepārsniedz pieļaujamās normas.

contacts_content

3. Gultas veļa zīdaiņiem: kā par to rūpēties?

Bērnu gultasveļa parasti tiek šūta no audumiem, kuriem nav nepieciešama speciāla kopšana. Zīdaiņi bieži var neplānoti sasmērēt gultas veļu, tāpēc ļoti iespējams to būs jāmazgā daudz biežāk. Šī iemesla dēļ bērnu gultas veļu un citus bērniem paredzētos tekstila izstrādājumus lielākoties var mazgāt veļas mašīnā zemā temperatūrā un saudzējošā režīmā.

Pirms jebkuras bērniem paredzētas preces mazgāšanas, vienmēr izlasiet informāciju uz produkta etiķetes. Ievērojot produkta kopšanas rekomendācijas, tā estētiskais izskats tiks saglabāts ilgāk. Tomēr, ja rodas jautājumi par preces kopšanu, iesakām konsultēties ar tās ražotāju vai pārdevēju.

4. Palagi: kādu vislabāk izvēlēties?

Parasti palagi ir divu veidu: ar gumiju vai bez tās. Abu veidu palagu mērķis ir aizsargāt matraci vai gultiņu no dažādiem traipiem. Tomēr palagi ar gumiju ir daudz praktiskāka izvēle vecākiem, kuriem ir mazi bērni. Palags ar gumiju uzticami pārklāj matraci, tāpēc, mazulim daudz kustoties, tas nenoslīd un paliek savā vietā.

Interneta veikala www.TavsSapnis.lv sortimentā ietilpst daudz dažādu krāsu un izmēru palagi gan ar gumiju, gan bez gumijas, kā arī ar gumiju tikai stūros. Piedāvājam saviem klientiem arī ļoti funkcionālus ūdensizturīgus palagus ar gumiju, kas neizlaiž cauri šķidrumus un palīdz saglabāt tīru matraci, gultu, krēslu vai jebkuru citu virsmu.

5. Gultiņas aizsargapmale: ar ko tā ir īpaša?

Gultiņas aizsargapmale ir praktisks tekstila izstrādājums, kas pasargā mazuli no aizķeršanās aiz gultiņas koka malām. Kā arī tā neļauj bērnam ievietot rokas vai kājas starp gultiņas redelēm. No mīksta un maiga auduma izgatavota gultiņas aizsargapmale palīdz aizsargāt bērnu arī no caurvēja. Gultiņas aizsargapmale ir izturīga un piestiprināma pie gultiņas ar aukliņām, tāpēc varat būt droši, ka tā nenokritīs, kad mazulis gultiņā kustēsies.

Funkcionālā gultiņas aizsargapmale var būt arī stilīgs un izteiksmīgs mazuļa istabas akcents. Piedāvājam dažādu garumu un augstumu aizsargapmales, plašu dažādu krāsu un dizainu bērnu tekstilizstrādājumu sortimentu.

6. Gultas veļa zīdaiņiem: kādi ir svarīgākie izvēles kritēriji?

Izvēloties gultas veļu zīdainim, iesakām ņemt vērā pāris galvenos aspektus.

  • Kvalitāte. Tas, iespējams, ir vissvarīgākais kritērijs, izvēloties gultas veļu zīdaiņiem. Bērnu gultas veļa tiek mazgāta daudz biežāk nekā pieaugušo, tāpēc tai jābūt īpaši izturīgai un uzticamai. Tikai kvalitatīvi audumi var nodrošināt palagiem ilgu kalpošanu. Kvalitāte noteiks arī to kā zīdaiņu gultas veļa izskatīsies ilgtermiņā: tikai kvalitatīvi audumi ātri nesavelsies un neizbalēs.

  • Audums. Izvēloties gultas veļu zīdaiņiem un citus tekstilizstrādājumus bērniem, ņemiet vērā auduma veidu, no kura tie ir izgatavoti. Mēs iesakām izvēlēties bērnu gultas veļu, kas izgatavota no dabīgiem materiāliem. Šādā veidā varat būt droši, ka mazulis miega laikā nesvīdīs un viņa āda netiks kairināta.

  • Izmēri. Pirms pērkat gultas veļu zīdaiņiem, uzziniet precīzus izmērus, kādi būs nepieciešami. Segas, lai mazulis nevarētu noklāties, un palagus, lai būtu tos ērti nostiprināt nepieciešamajās vietās, ieteicams vienmēr izvēlēties nedaudz lielākus nekā mazuļa gulta, bet spilvena pārvalkus tāda izmēra kā ir mazuļa spilvens.

  • Dizains. Izvēloties gultas veļu mazuļiem, iesakām ņemt vērā arī tās dizainu. Mēģiniet apvienot bērnu gultas veļas krāsas un stilu ar bērnistabas interjeru. Ja jūsu bērns jau ir paaudzies, pajautājiet viņa viedokli par to, kas viņam patiktu vislabāk. Tas ne tikai stiprinās attiecības starp vecākiem un bērnu, bet parādīs, ka arī viņa domas ir svarīgas.

  • Kopšana. Visbeidzot, ne mazāk svarīgs aspekts, izvēloties gultas veļu zīdaiņiem, ir tās kopšana. Kā minējām, zīdaiņu gultas veļu var nākties mazgāt biežāk nekā pieaugušo, tāpēc būtu vēlams izvēlēties gultas veļu un citus tekstilizstrādājumus, kas izgatavoti no audumiem, kas neprasa īpašu kopšanu. Izvēloties gultas veļu zīdaiņiem, ir svarīgi pārliecināties, ka pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm tā nenomazgāsies un nezaudēs savu pievilcīgo izskatu.

contacts_content

7. Gultasveļa zīdaiņiem ar alerģijām: kam pievērst uzmanību izvēloties?

Mazuļi, kam ir dažādas alerģijas, īpaši jutīgi reaģē uz apkārtējas vides kairinājumiem, tāpēc gultas veļa tiem jāizvēlas īpaši rūpīgi.

Iespējams, vissvarīgākais kritērijs, izvēloties gultas veļu alerģiskiem zīdaiņiem un bērniem, ir audumi. Gultasveļai alerģiskiem zīdaiņiem ir jābūt šūtai no drošiem, alerģiju neizraisošiem audumiem. Mūsu ieteikums ir audumi no dabīgām šķiedrām un ar pretalerģiskām īpašībām, piemēram, kokvilna, kokvilna-lins, flanelis utt.

Tomēr, ja Jūsu mazulim ir alerģija pret dabīgajām šķiedrām, mēs iesakām izvēlēties sintētisku, pretalerģisku bērnu gultas veļu. To var mazgāt biežāk, tās virskārta ir blīvāka un lēnāk nolietojas.

Gultas veļa zīdaiņiem ir nepieciešama jau no pirmajām dienām, tāpēc ir svarīgi tekstilizstrādājumus, kas paredzēti bērniem, izvēlētos īpaši atbildīgi. Ja meklējat kvalitatīvus, mīkstus, stilīgus u.c. tekstila izstrādājumus saviem mazajiem, apmeklējiet mājas tekstila interneta veikalu www.TavsSapnis.lv. Šeit atradīsiet plašu sortimentu, kas tiek nemitīgi paplašināts. Preču klāstā ietilpst visdažādākā gulšanas atribūtika un preces bērniem - sākot no mīkstiem plediem līdz jaukiem gultas veļas komplektiem. Kā arī gandrīz visiem ,,TavsSapnis“ bērnu tekstilizstrādājumiem ir Oeko-Tex 100 Standard marķējums, tāpēc varēsiet būt droši, ka izvēlējāties kvalitatīvus un, svarīgākais, pilnībā drošus produktus saviem mazajiem.