Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Atgriešana

Lai atgrieztu preces, kas jums nav iepatikušās, sazinieties ar mums e-pastā, rakstot uz info@tavssapnis.lv, norādiet preci, kuru vēlaties atgriezt, un iemeslu, kādēļ vēlaties to darīt.

Atgādinām:

8.1. Sūtījumu atgriešana notiek saskaņā ar Civilkodeksa noteikumiem un Lietuvas Republikas valdības rezolūciju par mazumtirdzniecības noteikumu apstiprināšanu, 2011.g. 11. jūnijs. Nr. 697.

8.2. Atgriežamajai precei jābūt pilnībā nokomplektētai. Par pilnīgu preces komplektāciju ir atbildīgs Pircējs. Ja prece nav pilnībā nokomplektēta un pareizi iesaiņota, Pārdevējs nepieņems preci atpakaļ.

8.3. Prece jāatgriež tajā iepakojumā, kurā tā tika piegādāta. Iepakojumam jābūt nebojātam, tīram, pareizi sagatavotam un iesaiņotam.

8.4. Preces Pircējs atgriež par saviem līdzekļiem, izņemot gadījumus, kad preces tiek atgrieztas preču kvalitātes dēļ.

8.5. Datoru atšķirīgās izšķirtspējas dēļ preču attēla krāsa var atšķirties no faktiskās krāsas. Šajā gadījumā preču atgriešanas izmaksas sedz saņēmējs.

8.6. Lietuvas Republikas ekonomikas ministrijas, 2001. g. 29. jūnija rīkojuma Nr. 217. 14. punktā par apstiprināto preču atgriešanas un maiņas noteikumiem, ir noteikts, ka, ja pircējam nepatīk iegādāto preču forma, izmērs, krāsa, modelis vai komplektācija, viņam ir tiesības 14 dienu laikā no nepārtikas preču pārdošanas dienas, ja pārdevējs nav noteicis ilgāku termiņu, to aizstāt ar analogu preci.
Ja pārdevējam nav pienākuma aizstāt preci, tad pircējam ir tiesības 14 dienu laikā atgriezt preci pārdevējam un atgūt par to samaksāto naudu. Ja tiek atgriezta nekvalitatīva prece, mēs, Tavssapnis.lv, apņemamies pieņemt nekvalitatīvo preci un aizstāt to ar analogu preci vai atgriezt Pircēja samaksāto naudu par preci un nosūtīšanu. Nauda tiek atgriezta Pircēja norādītajā bankas kontā 14 dienu laikā.

8.6.1. Neiepatikušos preci pircējs var atgriezt, ja tā nav izmantota, nav sabojāta un nav mainījusi izskatu. Preces vai tā iepakojuma izmaiņas, kas bija nepieciešamas pārbaudei, nevar uzskatīt par būtiskām preces izskata izmaiņām.

8.7. Saskaņā ar Lietuvas Republikas likumiem, ja pircēju neapmierina preces forma, izmērs, krāsa, modelis vai komplektācija, šādām kvalitatīvām precēm netiek piemērota apmaiņa vai atgriešana:

  • audumi;
  • trikotāžas vīriešu, zēnu, sieviešu vai meiteņu apakšveļa;
  • bērnu drēbītes;
  • zeķubikses, zeķes, pusgarās zeķes un tamlīdzīgi izstrādājumi;
  • šūti vīriešu, zēnu, sieviešu vai meiteņu krekliņi un citi krekli, naktskrekli, pidžamas un tamlīdzīgi izstrādājumi;
  • krūšturi, vestes, korsetes un tamlīdzīgi izstrādājumi;
  • gultas veļas piederumi (matrači, vates segas, segas, stepētas pūku segas, dekoratīvie spilveni, pufi un spilveni);
  • preces, kas izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma (gultas piederumi, aizkari, kas šūti pēc klienta norādītajiem izmēriem utt.).