Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

PES šķiedru bumbiņas

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Rādīt: 24 48 72 96

Ja jums patīk mīksts, pufīgs spilvens, bet esat alerģisks pret pūkām, vislabākā izvēle varētu būt ar poliesteru pildīts spilvens. Poliestera pildītie spilveni ir lētāki, hipoalerģiski un viegli kopjami. Jūs atradīsiet tos dažāda biezuma, cietības pakāpes un apdarītus ar dažādiem elpojošiem audumiem - no kokvilnas līdz mikrošķiedrai un bambusam. Tos ir viegli tīrīt un uzturēt labā formā.

Cik bieži tīrīt/mazgāt ar poliestera šķiedru pildītus spilvenus?

Ja izmantojat spilvendrānu un regulāri tos mazgājat, ar poliesteru pildītu spilvenu vajadzētu mazgāt tikai vienu vai divas reizes gadā, ja vien nav notikusi kāda noplūde vai negadījums. Pirms sākat mazgāšanas procesu, rūpīgi pārbaudiet, vai spilvens nav saplēsts un izdilis. Ja tas ir, aizlāpiet caurumus, citādi veļas mašīna būs pilna ar šķiedru.

Kā sagatavot spilvenus mazgāšanai

Traipu apstrāde
Pārbaudiet, vai uz spilvena nav traipu, kam jāpievērš īpaša uzmanība. Apstrādājiet tos ar traipu tīrīšanas līdzekli vai veiciet iepriekšēju apstrādi, izmantojot augstas efektivitātes mazputojošus mazgāšanas līdzekļus, piemēram, Tide vai Persil, kuros ir pietiekami daudz enzīmu, lai likvidētu gandrīz visus traipus. Pirms visa spilvena mazgāšanas, ar mīkstu birstīti, iestrādājiet traipu tīrītāju un ļaujiet tam iesūkties vismaz 15 minūtes.

Veļas mazgājamās mašīnas temperatūras un cikla iestatīšana
Izmantojiet aukstu vai siltu ūdeni, pievienojiet tikai nelielu mazgāšanas līdzekļa daudzumu (pāris tējkarotes) un izvēlieties maigu ciklu. Kad cikls ir pabeigts, izlaidiet spilvenus caur papildu skalošanas ciklu, lai pārliecinātos, ka viss mazgāšanas līdzeklis ir izskalots.

Nepārpildiet veļas mazgājamo mašīnu
Ja jums ir standarta augšējās ielādes veļas mazgājamā mašīna ar centrālo maisītāju, ir svarīgi veļas mazgājamajā mašīnā ievietot divus spilvenus, lai līdzsvarotu mašīnu. Iespējams, būs nepieciešams pievienot arī dažus dvieļus, lai veļas mazgājamā mašīna darbotos vienmērīgi un nepieļautu tās izbalansēšanu. Priekšējās ielādes veļas mazgājamajās mašīnās, pievienojot dažus dvieļus, tie palīdzēs līdzsvarot slodzi. Tikai nepārslogojiet to un ievērojiet atļauto ielādes smagumu.

Izmantojiet efektīvākos žāvēšanas paņēmienus
Pirms ievietojat spilvenus žāvētājā, “uzfrišiniet” pildījumu. Pievienojiet žāvētāja bumbiņas (vilnas), tīras tenisa bumbiņas vai tīrus auduma apavus, lai palīdzētu izjaukt kunkuļus pildījumā. Žāvētājam jābūt iestatītam uz zemu vai vidēju temperatūru. Ik pēc 15 minūtēm apstādiniet žāvētāju un ar rokām vēlreiz “uzfrišiniet” spilvenus.

Kāpēc iegādāties PES šķiedras bumbiņas

PES šķiedru bumbiņas ir pārsteidzoši daudzpusīgas - tās var izmantot ne tikai kā spilvenu, segu vai rotaļlietu pildvielu, bet arī kā dažāda veida dekorāciju vai pat mākslīgo sniegu.
Mūsu klāstā atradīsiet dažādu apjomu piedāvājumus par pieņemamām cenām. Viss atrodams vienuviet, tikai jāsaprot, kas būs jūsu nākamais projekts.