Konsultācija pa tālruni: +371 66 164 065; Konsultācija pa e-pastu: info@tavssapnis.lv

Silts guļammaiss ar piedurknēm Maigums

Preces kods:MIEGRS-70-04

Guļammaiss: 70cm

Auduma virskārta: 100% kokvilna-audekls
Pamatkrāsa: gaiši rozā
Guļammaisa garums : 70 cm (+/- 3cm)
Piedurknes garums: no pleca - 23 cm, no paduses - 21 cm
Guļammaisa pildījums: 85% kokvilna, 15% poliesters
Pildījuma blīvums: 300 g/m2

Daudzums:

Produkta piegādes laiks 1-3 d.d.
30.40 €

Vai sapņojat kaut vienu nakti izgulēties, nepārbaudot vai Jūsu mazulim nav noslīdējusi sega? Bieži vien vecākiem nākas saskarties ar to, ka nakts vidū mazulis pēkšņi pamostas, un vecākiem jādodas mazuli mierināt. Mazulis kaut ko runā, dusmojas un pārdzīvo. Ja tās nav vēderiņa problēmas, tā visticamākais būs noslīdējusi sega. Mēs zinām kā šo problēmu atrisināt! Iegādājoties šo lielisko, mūsu šūto, 100% kokvilnas guļammaiss ar velūra piedurknes. Jūs sagaida mierīgas naktis, jo zīdainis gulēs visu nakti bez pamošanās. Pārklāts ar segu, nevis atrodoties guļammaisā, Jūs mazulis var būt nemierīgs, noklāt segu un vēlāk viņam var kļūt par vēsu. Šis guļammaiss ir lielisks risinājums! Guļammaisa galvenā priekšrocība ir tā, ka siltums nekur nepazūd. Tas vienmērīgi sadalās guļammaisa iekšpusē, pat ja mazulis gulēšanas laika aktīvi apceļo visu gultiņu. Tajā ir pietiekoši daudz vietas, lai paspārdītos un paviļātos, tāpēc pat aktīvs mazulis gulēs mierīgi līdz pat rītam.

Šis guļammais ir vidēji silts. Tas nozīmē, ka guļammaiss būs Jums piemērots, ja plānojat zīdaini tajā midzināt pavasarī, rudenī vai pat ziemā. Ja istaba ziemā ir vēsa, apsedziet bērnu ar papildus segu, un viņš jutīsiet ērti. Pats galvenais, ka viņam nebūs auksti.

 

Informācija:

 • Siltums: vidējs. Piemērots pavasarim, rudenim un ziemai;
 • Pildījums: 90% kokvilna, 10% poliesters;
 • Piedurknes, kas piešūtas piedurknes izgatavotas no velūra auduma:
  • Sastāvs: 80% kokvilna, 20% poliesters;
 • Guļammaisa rāvējslēdzējs ir abpusējs, padarot vēl ērtāku mazuļa aprūpi, kamēr viņš guļ;
 • Rāvējslēdzēju var atvērt gan no augšas, gan no apakšas;
 • Guļammaiss ir gaisu caurlaidīgs, tāpēc zīdainis tajā nesakarsīs un nesvīdīs;
 • Ļoti labi nēsājas un mazgājas, pildījums nesaplok. PĀRBAUDĪTS!
 • Atbilst Oeko-Tex standarta prasībām.Oeko-Tex 100 standarts stingri kontrolē kaitīgo vielu daudzumu tekstilizstrādājumos. Varat būt drošs, ka smagie metāli, formaldehīds, pesticīdi, aromātiskie amīni, fenoli un citi kaitīgi piemaisījumi -  tik tiešām nepārsniegs atļautās robežas.

Parasti zīdainis, kurš no 2-3 mēnešu vecuma sācis gulēt guļammaisā, mierīgi gulēs tajā arī paaudzies. Vēlāk sākot to lietot, bērns var pretoties šim miega apģērbam.

 

Kā pareizi izvēlēties izmēru:

Bieži vien vecāki, pieredzes trūkuma dēļ, izvēlas nepareiza izmēra guļammaisu. Kā izvēlēties piemērotāko garumu? Pateicoties mūsu pieredzei un uzkrātajām zināšanām par savu bērnu audzināšanu, varam konsultēt mūsu klientus par to, kā izvēlēties guļammaisa izmēru. Mēs Jums ieteiksim piemērotāko guļammaisa garumu. Vēloties uzzināt kāds guļammaisa garums Jums ir piemērotākais, izmēriet mazuļa augumu no plecu daļas - tā redzēsiet, cik brīvas vietas paliks mazuļa kājiņām un vietas augšanai.

 

Mūsu ieteikums:

  • 85 cm guļammaiss būs piemērots apmēram līdz gada vecumam;
  •  100 cm garš guļammaiss būs piemērots apmēram no gada līdz diviem gadiem;
  •  110 cm garš guļammaiss būs piemērots apmēram līdz trīs gadiem;
  •  120 cm garš guļammaiss būs piemērots no apmēram 3 gadiem;

 

Kopšanas ieteikumi:

Līdzīgas preces