Konsultācija pa tālruni: +371 66 164 065; Konsultācija pa e-pastu: info@tavssapnis.lv

Pludmales dvieļu krāsas

Preces kods:RANK-SPALVOS

Izmērs : 70x140 cm

Pamatkrāsa: daudzkrāsaina
Sastāvs: 100% mikrošķiedra

Daudzums:

Produkta piegādes laiks 1-3 d.d.
7.50 €

Lielisks, krāsains, mīksts un maigs dvielis, kas lieliski absorbē mitrumu. Gaišs un skaists skats jūs iepriecinās katru reizi, kad baudāt sauli un atpūšaties pie ūdens.

 

Informācija:

  • Gerai sugeria drėgmę ir nusausina;

  • Švelnus, nedirgina odos;

 

MICROPOLOUR (mikrošķiedra)

• Funkcijas: Tā ir ļoti smalka šķiedra, kas izgatavota no poliamīda un poliestera. Šī šķiedra ir 100 reižu plānāka par cilvēka matu. Izmantojot īpašu tehnoloģiju, audumā ir ieausta augstas kvalitātes mikrošķiedra. Tā var absorbēt 7 reizes vairāk mitruma, nekā tā sver. Bezšuvju mikrošķiedras apakšveļa pēc kvalitātes un veiktspējas ir līdzvērtīga kokvilnas audumiem. Mikrošķiedra neabsorbē mitrumu, bet ļauj tam izkļūt cauri, mitrums ātri iztvaiko, tas nekrunkojas, labi saglabā formu un bagātīgās krāsas, ir viegli kopjams, mīksts un ērts valkāšanai. To parasti izmanto audumu izgatavošanai, jo sausā veidā mikrošķiedras audums savāc baktērijas un netīrumus kā putekļu sūcējs, savukārt mitrā veidā tas ir kā sūklis, kas savāc netīrumus un baktērijas, atstājot virsmu tīru un spīdīgu.

• Uzturēšana: Mikrošķiedras audumi jāmazgā ar videi draudzīgu un nekaitīgu veļas pulveri vai mazgāšanas līdzekli aukstā, siltā vai karstā ūdenī. Vai mazgājiet ar parastām veļas ziepēm vai bērnu ziepēm. Reizēm ir ieteicams mazgāt tos veļas mazgājamajā mašīnā, izmantojot programmu vārīšanās temperatūrā, lai šķiedras izplestos un izmazgātu dziļi iesakņojušos putekļus. Ja jūsu veļas mazgājamajā mašīnā nav šādas programmas, ieteicams mikrošķiedras audumus ik pa laikam 10 minūtes vārīt katlā. Nelietojiet mīkstinātājus, balinātājus vai hloru. Mikrošķiedras audumus nedrīkst žāvēt uz radiatoriem. Nesalīdziniet.

Lielisks, krāsains, mīksts un maigs dvielis jūsu bērnam. Lieliski absorbē mitrumu. Tas neierobežo jūsu bērna kustības un pasargā viņu no vēja vai saules. Šis dvielis ar kapuci kalpos jums gadiem ilgi, jo tam ir universāls izmērs. Jūsu bērns baudīs komfortu katru reizi, kad baudīs ūdens rotaļas!

Priežiūra:

 

Līdzīgas preces