Konsultācija pa tālruni: +371 66 164 065; Konsultācija pa e-pastu: info@tavssapnis.lv

Organiskās kokvilnas gultas veļa Magic dream

Preces kods:VAIK-100-43

Gultas veļa: 100x135, 40x60cm

Audums: 100% organiskā kokvilna
Spilvendrānas izmērs: 40 x 60 cm
Segas pārvalka izmērs: 100 x 135 cm
Pamatkrāsa: rozā/balta
Aizdare: ar rāvējslēdzēju
Palags: bez palaga

Daudzums:

Produkta piegādes laiks 1-3 d.d.
18.50 €

Komforts un kvalitāte nav atdalāmi no laba un salda miega. Kvalitatīvs miegs ir būtisks, lai Jūsu bērns būtu veselīgs un justos labi. Tikai pateicoties miegam, bērni dienas laikā jūtas pacilāti, ir jautri un laimīgi. Miega kvalitāti būtiski ietekmē gultas veļa, kurā bērns guļ. Tai jābūt dabīgai, vēlams bez sintētiskām piedevām, jābūt izgatavotai no kvalitatīva auduma, kas nekairina ādu un neizraisa alerģiju. Vislabāk ir izvēlēties to, ko sniedz pati daba, tāpēc mēs piedāvājam Jums šo lielisko kokvilnas gultas veļu. Šo kokvilnu audzē dabiski, apstrādā ar rokām, neizmantojot mēslojumu un ķīmiskas vielas. Šis ir labākais risinājums, lai aizsargātu jaundzimušā maigo ādu.

 

Informācija:

  • Komplekts ir divpusējs - abas gultas veļas puses ir atšķirīgas! Spilvena pārvalks ar rāvējslēdzēju, segas pārvalks ar rāvējslēdzēju;
  • Gultas veļa ir izgatavota no sertificētas 100% kokvilnas;
  • Organiskās kokvilnas gultasveļas audums;
  • Audums ir mīksts, patīkams pieskārienam.
  • Šis audums kalpo ilgāk. Saglabā krāsu un neizbalē;
  • Kokvilna ir elpojoša, tāpēc mazulis nesakarsīs un nesvīdīs;
  • Viegli mazgājams, labi gludināms;
  • Piemērots alerģiskiem bērniem;
  • Izcelsmes valsts: Vācija; Audums atbilst GOTS kvalitātes prasībām.

 

Vairāk par organisko kokvilnu:

TavsSapnis.lv iesaka šo audumu Jūsu mazulim, jo tas ir ļoti izturīgs un kvalitatīvs audums zīdaiņiem un bērniem. Dabīgā kokvilna kļūst arvien dārgāka. Mājās tiek arvien biežāk izmantoti mākslīgie aizstājēji. Tomēr neatkarīgi no tā, kāda ir aizstājēja kvalitāte, tā nekad nebūs tāda pati kā dabīgo šķiedru audumam. Šo kokvilnu audzē dabiski, neizmantojot ķīmiskos mēslošanas līdzekļus. Organiskā kokvilna ir mīksts, mīlīgs, augstākās kvalitātes audums, kas izgatavots no organiskās kokvilnas, ko sertificējusi GOTS.

 

Vairāk par GOTS Standart:

GOTS (Global Organic Textile Standard) mērķis ir būt uzticamam avotam patērētāju vidū, kuri meklē ekoloģiski un sociāli atbildīgus tekstilizstrādājumus. Šis tekstils ne tikai netiek apstrādāts ar kaitīgām ķīmiskajām vielām, bet tā ražošanas process nekaitē videi vai kopienām, kurās tas tiek ražots. Šis universālais standarts nodrošina, ka ražošanā NO un LĪDZ galaproduktam netiek izmantotas kaitīgas vai toksiskas ķīmiskas vielas, kas izraisa vēzi, iedzimtus defektus vai citas nopietnas slimības. Stingrām vadlīnijām jāatbilst arī darba apstākļiem; Uzņēmumiem jānodrošina droša higiēniskā vide, atbilstoša samaksa, atbilstošs darba laiks un darbs bez bērnu ekspluatācijas. Organiskās šķiedras produktiem visos apstrādes posmos jābūt atdalītiem no neorganisko šķiedru produktiem, un tie nedrīkst saturēt dažādas ķīmiskas vielas, piemēram, hlora balinātāju kā arī dažādas pazīstamākās toksiskās vielas. Smagie metāli un azokrāsas. Lai produkts būtu sertificēts ar GOTS sertifikātu, tam jābūt izgatavotam no vismaz 70% (marķēts “made with organic”) vai vismaz 95% (marķēts “Organic”) ekoloģiskajām šķiedrām. Plašāka informācija pieejama vietnē www.global-standard.org.

 

Kopšanas ieteikumi:


 

 

Līdzīgas preces