Konsultācija pa tālruni: +371 66 164 065; Konsultācija pa e-pastu: info@tavssapnis.lv

Mērāmi nakts aizkari

-50%
Preces kods:NK-280-67-LIK1

Aukštis: Mērāmi nakts aizkari, gab. 0.40x2.90m

Daudzums:

Produkta piegādes laiks 1-3 d.d.
2.98 €
5.96 €

Ja meklējat gaumīgus un greznus aizkarus savām mājām, mēs piedāvājam Jums šos nakts aizkarus, kas ir lieliski piemēroti gan mūsdienīgam, gan klasiskam mājas stilam. Tas kļūs par lielisku akcentu, ko Jūs apbrīnosiet katru dienu! Šie kvalitatīvie aizkari atsvaidzinās mājas interjeru un kalpos Jums vairākus gadus.

 

Informācija:

• Sastāvs: 100% poliesters;

Krāsa: gaiši brūns;

• Atšķirīgu ekrānu izšķirtspēju dēļ, auduma krāsa var atšķirties. Īstās krāsas vislabāk redzamas datoru ekrānos, nevis tālruņos;

• Auduma virsma ir mīksta, maiga un patīkama pieskārienam ar ļoti skaistu, smagu kritumu;

• Audums nav paredzēts drēbju šūšanai, tas ir aizkaru audums.

 

Vairāk par poliestera aizkariem:

Audums ir ļoti izturīgs, neplīstošs, saglabā labi formu. Mīksts, maigs, gandrīz necaurspīdīgs. Ļoti izturīgs pret nodilumu, saules gaismas iedarbību.

 

Cik metru audums ir nepieciešams?

SVARĪGA PIEZĪME: pirms auduma daudzuma aprēķināšanas: neaizmirstiet pievienot papildu 5-7 cm apšuvumu vietām aizkaru apakšā un augšdaļā (katram aizkaram atsevišķi).

Auduma augstums ir 285 cm, ko var saīsināt līdz vajadzīgajam augstumam. Šajā gadījumā būs jāpērk tik daudz auduma, cik platus aizkarus vēlaties. Ja vēlaties, lai aizkari ir nostiepti un skaisti veido ieloces, iesakām pasūtīt apmēram 1,5-1,75 reizes vairāk auduma par karnīzes izmēru (piem.: Jūsu karnīzes garums ir 2 m, tātad jums ir nepieciešami 3 līdz 3,5 metri aizkaru auduma.

 

Vai neatbildējām uz visiem jautājumiem? 

•Aizpildiet pieprasījuma sadaļu;

•Sazinieties ar mums e-pastā: info@tavssapnis.lv;

•Piezvaniet: +371 66 164 065

Līdzīgas preces