Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Sieviešu čības

Šīs amizantās un ērtās sieviešu čības ir lieliski piemērotas gan pusaudzēm, gan sievietēm, kuras mājās vēlās valkāt stilīgus apavus. Jūtieties ērti ik dienu, izvēloties mūsu istabas čības. Kā arī vienmēr ir noderīgi, ja ir vairāki pāri čību, lai arī viesiem, kas ierodas ciemos, varētu piedāvāt ērtu čību pāri.

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Filtri
Čības izmērs
Rādīt: 24 48 72 96

Vēl nekad čības nav bijušas tik svarīgas kā tagad. Tā kā mājas biroji kļūst aizvien izplatītāki, šie pieticīgie apavi ir kļuvuši par jebkuras mājsaimniecības vajadzību.

Pēdējā laikā gan veikalos, gan interneta veikalos, čības ir kļuvušas par populāru preci.
Tā kā arvien vairāk izplatīti kļūst videi draudzīgi materiāli un dizaini kļūst modernāki, tirgū ir daudz vēlmju saraksta cienīgu variantu.

Līdz ar pieaugošo tendenci pidžamas izmantot kā dienas apģērbu, tiek uzlabots arī čību dizains, lai tās varētu izmantot ārpus telpām. Cietie protektori un biezās zoles izturēs vissmagākos bruģa segumus, bet elegantāku dizaina pāri var pat uzvilkt, lai nedēļas nogalē dotos pastaigā uz vēlās brokastīs.

Tomēr galvenais čību pāra asets ir to komforts, lai vai kāds būtu čības dizains. Čībām, pirmkārt un galvenokārt, ir jāsniedz “apskāvienu” jūsu pēdām, un atrast īsto vidusceļu starp šiem diviem aspektiem var būt sarežģīti.

Lai izvēlētos piemērotāko čību pāri, vispirms padomājiet, kādas funkcijas šīs čības pildīs. Piemēram, ja meklējat čības, kuras ātri uzvilkt no rīta, lai izietu uz balkona padzert kafiju, vai aizskrietu līdz vietējam veikalam, apsveriet šo eleganto pāri.
Čības zole ir polsterēta, stingra, apvilkta un ērti pieguļ pēdai. Komforts un gaumīgums garantēts!

Lai piedotu odziņu elegantajam zīda vai kokvilas rīta halātam, iesakām izvēlēties sievišķīgākas mājas čības.

Domājot par labām un mājīgām čībām, jāņem vērā arī laikapstākļi. Vasarā lieliski noderēs čības, kas ir atvērtas pirkstgalu un papēžu daļā, bet ziemā siltākas kājas saglabās polsterētas čības. Vēl viens apsvērums, iegādājoties sieviešu čības, ir jūsu grīdas seguma veids. Ar rokām adītas vai tamborētas čības var labi noderēt visās temperatūrās, tomēr, ja jums ir slidenas grīdas, tās nav drošākā izvēle. Daudz drošākas var būt čības ar gumijas zoli, kas palīdz novērst paslīdēšanu un kritienu.

Ņemiet vērā, mūsu klastā esošās pūkainās čības ir izgatavotas no mākslīgās kažokādas. Šāda veida sieviešu čības var nomierināt un palīdzēt saglabāt pēdas siltas - tās lieliski sader ar kokvilnas pidžamām.

Čības ar biezu, polsterētu zoli var lieliski noderēt pēc dienas, kas pavadīta stāvot darbā. Šo čību iekšpuse ir polsterēta un pie papēža polsterējuma nedaudz vairāk (pieejamas dažādos dizainos, izmēros un krāsās).

Mūsu gala ieteikums ir: pārdomājiet, kāda veida čības jums ir vajadzīgas un droši griezieties pie mums pēc padoma.
Mēs vēlam, lai jūsu mājās būtu noderīgas čības, kuras vienmēr sildīs jūsu un viesu pēdas.