Bezmaksas piegāde no 75€ uz pakomāti
Iepirkuma grozs

Vīriešu čības

Rindā
  • Kārtot pēc
  • Nosaukuma
  • Datuma
  • Lielākās atlaides
  • Zemākās cenas
  • Lielākās cenas
Filtri
Čības izmērs
Rādīt: 24 48 72 96

Ikviena vīrieša dzīvē pienāk brīdis, kad staigāšana pa māju baltās zeķēs vairs nav pieņemama un šķiet, ka zeķes katru dienu tiek sabojātas.

Kāds ir risinājums? Pavisam vienkāršs - valkāt ērtas, kvalitatīvas mājas čības.

Tāpat kā āra apavi, ne visi iekšapavi ir vienādi. Meklējot čības, kas paredzētas valkāšanai mājās, jāievēro daži no principiem; meklējiet struktūru, piemērotu piegulumu un atbilstošus materiālus/konstrukciju. Tāpat padomājiet par savu kāju izmēru un svīšanu (pavisam godīgi), kā arī par to, cik daudz stundu dienā parasti nēsājat čības.
Atkarībā no jūsu vajadzībām un personīgās traumu vēstures, jūsu iekštelpu apavu īpašības būs atšķirīgas.

Vīriešu čības ar mīkstu vai stingru zoli

Tiem, kam nav bijušas pēdu problēmas, hroniskas slimības (piemēram, diabēts vai artrīts), pēdu aizsardzībai mājās var pietikt ar čībām, kurām ir mīksta zole. Čības var palīdzēt pasargāt pēdu no nelieliem sasitumiem, asu priekšmetu ieduršanas pēdā, nelieliem iegriezumiem/skrāpējumiem un gadalaiku īpatnībām (karsts vai auksts laiks).

Kā piemēram, šīs vīriešu čības būs noteikti piemērotas siltākiem gadalaikiem, jo tām ir atvērtais purngals: https://tavssapnis.lv/katalogs/viriesu-cibas-13/?item=44571
Čību iekšpuse ir polsterēta, ar nedaudz vairāk polsterējuma pie papēža. Savukārt, aukstākos mēnešos, čības var nodrošināt līdzīgu aizsardzību. Mēs iesakām izvēlēties čības ar slēgto purngalu, lai pasargātu jūsu pēdu un kāju pirkstus no nosalšanas https://tavssapnis.lv/katalogs/viriesu-cibas-5/?item=43659.

Ērtas čības ir neaizstājams pavadonis atpūtai. Galu galā, katrs no mums atgriežoties mājās pēc garas darba dienas zin, cik labi ir iekāpt siltās, ērtās čībās un atpūsties savā dīvānā. Jūtieties ērti katru dienu ar mūsu mājīgajām čībām!