Konsultācija pa tālruni: +371 66 164 065; Konsultācija pa e-pastu: info@tavssapnis.lv

Gultas veļa Kumelītes

Preces kods: VAIK-377

Gultas veļa: 100x140, 50x60cm

Audums: 100% medvilninis satinas
Spilvendrānas izmērs: 50 x 60 cm
Segas pārvalka izmērs: 100 x 140 cm
Pamatkrāsa: pasteļzaļš
Aizdare: ar rāvējslēdzēju
Palags: bez palaga

Daudzums:

Produkta piegādes laiks 1-3 d.d.
15.90 €

Komforts un kvalitāte ir neatņemama laba un salda miega sastāvdaļa. Kvalitatīvs miegs ir būtisks, lai Jūsu bērns būtu veselīgs un justos labi. Tikai pateicoties miegam, bērni dienas laikā jūtas pacilāti, ir jautri un laimīgi. Miega kvalitāti būtiski ietekmē gultas veļa, kurā bērns guļ. Tai jābūt dabīgai, vēlams bez sintētiskām piedevām, jābūt izgatavotai no kvalitatīva auduma, kas nekairina ādu un neizraisa alerģiju. Vislabāk ir izvēlēties, ko daba pati nes, tāpēc mēs piedāvājam jums šo lielisko kokvilnas satīna gultas veļu.

 

Informācija:

  • Uzstādīt divpusējas - abas gultas pusēs ir atšķirīgas!
  • Kokvilnas satīns iet caur gaisu, tāpēc bērns neuzkarst un nesvīst;
  • Viegli mazgāt, gluda labi;
  • Piemērots alerģiskiem bērniem;
Vairāk par kokvilnas satīnu:
Satīns - ļoti blīvs un mīksts kokvilnas šķiedru audums, kas atgādina zīdu. Turklāt, tas ilgi saglabā sākotnējo krāsu. Šo audumu ir viegli gludināt, tāpēc tiem, kam nepatīk gludināt, labāk izvēlēties satīna gultas veļu. Ņemiet vērā: kvalitatīvs satīna sastāvs - 100% kokvilna, un šādas gultas veļas nav paredzētas mazgāšanai ar bumbiņām. Satīna gultas veļa tiek atzinīgi novērtēta tās gludās, patīkamās virsmas un izturības dēļ.
Mazgāšanas ieteikumi:
Nemazgājiet spilgtas krāsas gultas veļas komplektus temperatūrā, kas pārsniedz 60º, izgrieziet uz kreiso pusi pirms mazgāšanas, neuzstādiet lielu apgriezienu skaitu. Šķidrie mazgāšanas līdzekļi sadalās vienmērīgāk, tāpēc nekad nebūs neizskalota pulvera pēdu. Mēs iesakām izmantot šķidros, krāsainai veļai paredzētos mazgāšanas līdzekļus ar mīkstinātāju.

Kopšanas ieteikumi:


 

 

Līdzīgas preces