Konsultācija pa tālruni: +371 66 164 065; Konsultācija pa e-pastu: info@tavssapnis.lv

Guļammaiss Funny friends

Preces kods:MIEG-603

Guļammaiss: 110cm

Auduma virskārta: 100% kokvilna-audekls
Siltums: vidēja siltuma
Pamatkrāsa: balts/iejaukts
Guļammaisa garums : 110 cm (+/- 3cm)
Guļammaisa pildījums: 85% kokvilna, 15% poliesters
Pildījuma blīvums: 150 g/m2

Daudzums:

Produkta piegādes laiks 1-3 d.d.
22.55 €

Vai sapņojat par mierīgu miegu, kad arī bērns saldi guļ visu nakti? Jums, iespējams, nav TavsSapnis.lv guļammaisa! Iegādājoties šo lielisko, mūsu šūto, 100% kokvilnas guļammaisu, Jūs sagaida mierīgas naktis, jo bērns gulēs visu nakti bez pamošanās.

Šis guļammaiss ir vidēja siltuma. Tas nozīmē, ka guļammaiss ir piemērots tieši Jums, ja bērniņa piedzimšana plānojama pavasarī - karstās vasaras naktīs nebūs karsti, rudenī - auksti. Tomēr, pat ziemā, ja naktī Jūsu mājās ir silti, apmēram 21-25º, šis guļammaiss būs labākais Jūsu palīgs.

 

Guļammaisa īpašības:

  • Guļammaiss ir gaisa caurlaidīgs, piemērots alerģiskiem bērniem:
  • Viegli lietojams un mazgājams. TESTĒTS!
  • Audums atbilst Oeko-Tex Standard kvalitātes prasībām. Oeko-Tex 100 standarts stingri kontrolē kaitīgo vielu daudzumu tekstilizstrādājumos. Jūs varat būt drošs - smago metālu, formaldehīda, pesticīdu, aromātisko amīnu, fenolu un citu kaitīgo piemaisījumu daudzums - tiešām nepārsniedz pieļaujamās robežas.

 

Parasti, sākot no 2-3 mēnešu vecuma, bērnu jau var guldīt guļammaisā, kur viņš gulēs un attīstīsies. Vēlāk mazulis var sākt pretoties šim miega ieradumam.

 

Kā pareizi izvēlēties izmēru:

Bieži vien vecāki, pieredzes trūkuma dēļ, izvēlas nepareiza izmēra guļammaisu. Kā izvēlēties pareizo garumu? Pateicoties mūsu pieredzei un uzkrātajām zināšanām par bērnu audzināšanu, varam konsultēt mūsu klientus par to, kā izvēlēties guļammaisa izmēru. Mēs Jums ieteiksim piemērotāko guļammaisa izmēru. Lai noskaidrotu, kāds guļammaisa garums Jums ir vajadzīgs, izmēriet bērna augumu no pleca. Tā Jūs redzēsiet, cik daudz brīvas vietas ir palicis bērna kājām un augšanai.

Mūsu ieteikums:

  •  85 cm guļammaiss būs piemērots apmēram gadu - pusotru gadu vecam bērnam;
  •  100 cm guļammaiss būs piemērots apmēram no gada līdz diviem gadiem;
  • 110 cm garš guļammaiss būs piemērots apmēram līdz trīs gadiem;
  • 120 cm guļammaiss ir piemērots no apm. 3 gadiem.

 

Kopšanas ieteikumi:

Līdzīgas preces