Konsultācija pa tālruni: +371 66 164 065; Konsultācija pa e-pastu: info@tavssapnis.lv

Eko āda Soft, pelēka, 0.14x1.40m

Preces kods:EKT-1132-LIK28

Mērķim: Eko āda Soft, pelēka, 0.14x1.40m

Blīvums: 600 g/m2
Sastāvs: 100% PU (poliuretāns)
Krāsa (pirmais foto): pelēka
Piemērots: mēbelēm un to detaļām, sēžammaisiem, kā arī mugursomām, naudas makiem, klača somām
Biezums : 0,9-1 mm

Daudzums:

Produkta piegādes laiks 1-3 d.d.
1.33 €

Šī mākslīgā āda ir tik mīksta un patīkama, ka pārklāt ar to mēbeles vai to daļas būs viens prieks. Ādu ir viegli šūt ar vienkāršu sadzīvē izmantojamu šujmašīnu, tāpēc jums vairs nav jāuztic mēbeļu pāršūšana profesionāļiem un par to jāmaksā liela nauda. Jo jūs to varat izdarīt pats! Tā kā āda ir nedaudz elastīga un mīksta, to ir viegli saliekt, tāpēc jūs varat pāršūt pat mazākās vai sarežģītākās mēbeļu detaļas. Pateicoties vienmērīgajai struktūrai, ādu ir viegli kopt, un tā paliek tīra ilgāk (pārbaudīts un klientu apstiprināts!). Šī eko āda ir izturīga pret nodilumu, tāpēc jūs ilgi būsit apmierināts ar tās kvalitāti un izturību.

 

Informācija:

• Ja izvēlaties piegādi ar kurjeru, ādas audums būs sarullētā veidā. Ja pasūtījumu vēlēsieties saņemt pašapkalpošanās terminālī, ādas audums būs salocītā veidā;

Ideāli piemērots mēbelēm un to detaļām, sēdekļu somām, kā arī mugursomām, kabatas portfeļiem, plaukstdatoriem;

• Āda ir mīksta, elastīga, bet spēcīga, izturīga pret spriedzi, nobrāzumiem un mitrumu;

• Ērta šūšana ar vienkāršu šujmašīnu, ar ādas audumam paredzētām adatām;

• Nodilumizturība: 100 000 "Martindale" cikls;

•Atbilst higiēnas sertifikātiem.

 P.S. Atšķirīgu ekrānu izšķirtspēju dēļ auduma krāsa var atšķirties. Īstās krāsas vislabāk redzamas datoru ekrānos, nevis tālruņos.

 

Kā darbojas "Martindale" (Martindeilo) metode:

Viena no populārākajām metodēm pasaulē, lai izpētītu auduma nodilumizturību un izturību, ir Martindale tests. Šo pārbaudi veic specializētās laboratorijās, izmantojot stingras prasības un metodiku. Pārbaudē auduma paraugu saspiež ar speciāliem metāla diskiem. Diski berzē audumu, līdz vismaz 2 auduma pavedieni pārtrūkst. Audumu uzskata par izmantojamu mēbelēm, ja tests parāda, ka auduma izturība ir lielāka par 5000 dzēšanas cikliem. Ja mēbeļu audums ir jāizmanto intensīvi, vajadzētu citu izturību - 10 000 Martindale testa ciklu. Ja mēbeles tiek izmantotas vēl intensīvāk, berzes testam vajadzētu būt apmēram 25 000 cikliem.
 

Vairāk par mākslīgo ādu:

Mākslīgā āda ir kvalitatīvs produkts, kas atbilst mūsdienu pasaules tehnoloģiju un modes tendencēm. Unikālās spiediena un rakstu tehnikas metodes sniedz iespēju pilnībā imitēt dabīgo ādu un apmierināt pat visprasīgāko klientu vēlmes. Viena no mākslīgās ādas izvēles priekšrocībām - tā ir videi draudzīga. Tā kā īstas ādas izstrādājumi ir izgatavoti no dzīvnieku izcelsmes materiāliem, mākslīgā āda un tās aizstājēji ļauj izvairīties no dzīvnieku nonāvēšanas savtīgos un modes nolūkos. Kvalitatīva mākslīgā āda nesadalās dabīgā veidā un ir ļoti ērta. Pamatkrāsas rūpīga apstrāde, izmantojot poliuretāna pārklājuma metodi, garantē lieliskas organoleptiskās īpašības (organoleptiskās īpašības - komerciāls izskats, krāsa, tekstūra) un neticamu izturību.

 

Līdzīgas preces